Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny vagyok akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok akkor az azt is jelenti, hogy már szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki szeret engem. Egyelőre csak barátok vagyunk és azok is voltunk. Viszont mióta szerelmes belém, azóta kb. 1 hónapja én is érzek valamit. Olyan mintha napról-napra erősödne az érzelmem iránta. Pont olyan lány amilyet elképzeltem belsőre. Külsőre is elég szép. Azonban most egy új srácról mesélt nekem. Nagyon féltékeny lettem és azóta idegesít a dlog, hogy lehet mire bele szeretnék elveszik tőlem. Most szombaton lesz a talink arra gondoltam megmondom neki, hogy szeretem és meg lesz a csók amit annyira várt eddig. Mit gondoltok? Tényleg szerelem ez már?
2011. jan. 26. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem szerelmet szül. Maga a tény, hogy tudod, hogy szeret téged, megadja a jelenlegi érzelmeid 50%-át. Az még, hogy belsőre, külsőre is tetszik, plusz jó dolog. Nem jó érzés tudni, hogy valahol van valaki, aki szeret? Emiatt jobban vonzódsz hozzá, mert szeretünk magunk mellett olyat tudni, akiről biztosan tudjuk, mit érez irántunk. Vagy legalábbis nagy bizonyossággal. Elképzelhető, hogy csak féltékennyé akar tenni, kíváncsi, hogy hol tart ez a kis kapcsolat, és mit lépnél ilyen esetben :) Szerintem ne mondd neki azt, hogy szereted, csak akkor, ha tényleg így van. Beszéljétek meg, érezzétek jól magatokat egymással. Mi párommal megismerkedésünk után kb 9 hónappal jöttünk össze, de még plusz négy hónap volt, mire minden ellenérzés nélkül, őszintén kimondtuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat. Addigra vált teljesen biztossá. Addig csak sokat találkoztunk, azt csináltuk, amihez kedvünk volt, beszélgettünk... nem kell rágódni rajta, csak tenni ami jólesik, a többi jön magától idővel. Ha kell jönnie. Ha nem, azt is idejében észreveszitek. Sosem értettem ezt "ma vagyunk 2 évesek" meg ilyesmiket... nálunk ezt nem lehet belőni, hogy mikortól számítunk így együtt... egy 9 hónapos időszak bármelyik időpontjára tehető, mindegyik helyes. És szerintem ez a normáils. Majd a jövőre tartandó esküvőnknek lesz egy fix napja, a kapcsolat kezdetének nincs. Azt persze azért tudjuk, mikor találkoztunk először, mikor volt az első csók, stb... de nem tartjuk fontos évfordulónak, és nem is onnan számítjuk a kapcsolatunk kezdetét :)
2011. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ ez elgondolkodtató volt! :)
2011. jan. 26. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el neki mit érzel. Én drukkolok neked :D
2011. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!