Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja van? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés

Hétvégén azzal a sráccal voltam,aki tetszik,nála voltunk,és tök jól elvoltunk meg minden,csikizett,meg minden,láttam hogy végignéz rajtam,és most msn-en olyan más,meg minden. :/ Eddig belement a taliba,sőt volt mikor ő akarta,de amióta taliztunk,kerüli. :S Lehet nem bír,vagy nem akar olyan sűrűn látni,mi lehet ez? Miért csinálja?

15L 18F


2011. jan. 26. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem engedted, hogy megdugjon, most keres mást.
2011. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

látom szereted a 'meg minden'- ezést : D

Milyen típusú fiú. Lehetséges, hogy sexre ment, és amiért nem jött össze azért ilyen? Ha tényleg ilyen jól elvoltatok nem értem mi más baja lehetett így hirtelen :S

2011. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Neeem,nem olyan. :D

Igen,kicsit sokszor írtam. :$$

2011. jan. 26. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerelmes beléd meg minden meg minden meg minden egyéb más, ja, és még meg minden :-D
2011. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Látott már a találkozás előtt is? Nem lehet, hogy bányarém vagy, ott meg ha nincs ló jó a szamár is/elszórakoztatom ezt a kislányt..
2011. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem látott,de akkor minek nézett úgy végig rajtam? Meg elkértem a számát,hogy dobok egy üzit hogy mikor jöjjön ki a kapu elé,és megadta,de elkérte az enyémet is.
2011. jan. 26. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet túl rámenős vagy és nem bír -.-
2011. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rámenős?? :O Nemis csináltam semmit. -.-" Mindegy,egy paraszt és kész. XD
2011. jan. 28. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló: Hát akkor sajnos nem tudom. :S

A férfiakat nem lehet megérteni. -.-

Lépj túl rajta és keress magadnak egy rendes pasit. ;)

2011. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!