Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 honap kapcsolat után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honap kapcsolat után az ember mennyire lehet biztos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem írtál sem magadról, sem a nagy Ő-ről, de még csak nem is ismerünk titeket, szóval hasznos választ szerintem ne várj... :(
2010. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idö alatt még jóformán semmit sem tudsz a másikról, ez még csak legfeljebb az együttjárás kezdete, párkapcsolatnak sem lehet nevezni. Biztosnak lenn meg sohasem lehet, de (joggal) feltételezni, hogy tartós lesz, szerintem egy év után lehet esetleg.
2010. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyira mint a 3 hónapban
2010. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semennyire sajnos. Én is halál biztosnak éreztem a reakcióiból, és mi lett belőle. Igaz mi több ideig jártunk, de elmondása szerint már korábban megunt. Hát nem látszott rajta...

Majd ha veled marad évekig, akkor bizakodhatsz. De még az sem százas. Ilyen az élet!

2010. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat volt egyszer 3hónapos:-) sok sikert! Sztem ne törődj a negatív emberekkel! Lexy/18
2010. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!