Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek meg még? Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám85 kérdése:

Mit tegyek meg még? Hosszú leszek viszonylag.

Figyelt kérdés
Szóval múlt évben a munkahelyemre került egy lány aki akkor gyűrűs mennyasszony volt de már szar volt a kapcsolata. Én akkor nem akartam kapcsolatot de mégis úgy hozta a sors, hogy szeptemberben ő szakított és rá pár napra mi összejöttünk. Nekem előtte már 2 éve nem volt normális párkapcsolatom ezért el is szoktam tőle és igazság szerint nem tudtam helyén kezelni a szitut ezért ő szakított velem most január elsején, mert úgy érezte (jogosan), hogy nem elég fontos nekem, de akkor jöttem rá, hogy mennyire is szeretem, teljesen ki voltam borulva aztán elkezdtem neki udvarolni és bizonyítani most már azt mondja, hogy nem mondja, hogy nem szeret de még össze van zavarodva mert a szakítás óta neki volt még valaki akivel nem jött össze neki a dolog a srác nem akarta őt és bár tudja, hogy nálam jobban senki nem fogja szeretni de időt kért, azt mondta, hogy lehet már jövő héten újra összejövünk de lehet csak később. Én viszont szeretném ha minél előbb megölelhetném, megcsókolhatnám stb újra de most nem tudom mit tegyek fülig szerelmes vagyok. Gyönyörű nő, csodálatos lélekkel, remekül főz, házias az ágyban is odaadó tehát egy álom ennél fogva néha félek, mert tudom nem csak én szeretném őt magamnak és mi van ha mégsem azt választja (engem) aki a világon a legjobban szereti. Én gyereket, családot szeretnék vele, de most nem tudom mit tehetnék. Kérem ezért segítsenek elsősorban azok akik voltak már hasonló szituban és pozitívan jöttek ki belőle. Köszönöm. 25/F
2011. jan. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Várni és udvarolni!
2011. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de nincs valami tipp, trükk, praktika amivel elmúlhatna ez a bizonytalanság?
2011. jan. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!