Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttlennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlennétek egy olyan pasival akinek a családi házukban kosz van? Főleg a fürdőben :S

Figyelt kérdés

Amikor elhívott egyszer hozzájuk láttam h tiszta por minden, meg mintha soha nem takarítanának még a fal is ronda. Amikor elmentem náluk wc-re azt hittem rosszul leszek, olyan ganyé volt ott meg a csempe is tiszta régi meg koszos. Ráadásul a fürdőkádat meg sztem soha nem takarítják :S

A barátomon viszont nem látszik h milyen helyről jött. meg az is zavar h mindig ő jön hozzánk, engem soha nem szokott áthívni hozzájuk és sztem ezért. De amúgy meg aranyos.

Ti együttmaradnátok ilyen pasival?


2011. jan. 27. 20:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

hát.. ez no comment.. : )

ha itt kérdezed meg, akkor nem, és mondd meg neki hogy azér mer kosz van a fürdőbe-.-"

2011. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha ő amúgy tud takarítani akkor igen, de ha ő is ilyen "disznó" akkor nem.
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A pasival akarsz együtt lenni,vagy a fürdőszobával??

Mi lenne,ha a pasid néha takarítana,És nem csak az Anyukájára várna,és Te segítenél neki???

2011. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem ő tehet róla hogy milyen helyről jött. Most nem ilyen az a lényeg, ezért elhagyni valakit értelmetlen.
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tud takarítani, csak gondolom nem nevelték bele nagyon a tisztaságot -.-
2011. jan. 27. 21:02
 6/26 anonim ***** válasza:
Össze jöhetsz egy pedáns lovaggal is,de mi van akkor ,ha nem szeret?
2011. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja! és a szüleiknek még kocsijuk meg jogsijuk sincs....
2011. jan. 27. 21:05
 8/26 anonim ***** válasza:

Én is, a nővérem is ilyen helyről jöttünk. A szüleinknek nem volt igényük a tisztaságra, így nekünk sem volt fontos, amíg el nem költöztünk otthonról. Aztán persze megszoktuk, hogy máshol más a norma.


Egyébként gondolom, Te se gondolod komolyan, hogy emiatt el fogod hagyni, csak furcsállod ugye. Az emberek sokfélék. Majd megszokod.

2011. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem említeni,hogy ráadásul 2 évvel fiatalabb mint én. Ő 17 én meg 19
2011. jan. 27. 21:08
 10/26 anonim ***** válasza:

Ilyen pasim volt nekem is. (Hol lakik, ismerős minden, amit leírtál! :-))

Ő sokáig nem szégyellte a lakást. Az anyjára fogta, hogy ő csinált rumlit, aki nemsokkal ezelőtt elköltözött. Több év alatt nem sikerült a srácnak kitakarítania.

Pedig segítettem volna neki. Ha már az anyja nem mutatta meg neki hogyan kell azt.

De nem akarta, én meg nem erőltettem, mégis milyen jogon szólok bele. Sajátos felfogása volt a tisztaságról. Pl nem ülhettem le az ágyára ruhában. Mert szerinte az utcai ruha piszkos, és átmennek a bacik az ágyneműre (amit nem tudom hány hetente mosott...). Meg a székre se tehettem rá a hátizsákom, mert a hátizsák is koszos szerinte. A sok porcica az ágy mellett és a földön fonnyadó teafilter persze nem zavarta. ...

Gondoltam, ha egyszer közös lakásba költöznénk, nem hagynám, hogy ekkora kosz kialakuljon, gondoltam belátja előbb-utóbb mi a normális. Tehát emiatt nem szakítottam vele, nem láttam reménytelennek.

Viszont egyéb tulajdonságaival az őrületbe kergetett, úgyhogy több év után szakítottam.


Néha beszélünk, ezért tudom róla, hogy azóta sincs új barátnője. És kétlem, hogy nagytakarított volna azóta.

Valami határozott nőszemély kellene neki, hogy rendre szoktassa. (Ő ráadásul egyedül lakik, és nem egy egész családhoz kell alkalmazkodnia, akik szeretnek koszban élni.)

2011. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!