Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttlennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlennétek egy olyan pasival akinek a családi házukban kosz van? Főleg a fürdőben :S

Figyelt kérdés

Amikor elhívott egyszer hozzájuk láttam h tiszta por minden, meg mintha soha nem takarítanának még a fal is ronda. Amikor elmentem náluk wc-re azt hittem rosszul leszek, olyan ganyé volt ott meg a csempe is tiszta régi meg koszos. Ráadásul a fürdőkádat meg sztem soha nem takarítják :S

A barátomon viszont nem látszik h milyen helyről jött. meg az is zavar h mindig ő jön hozzánk, engem soha nem szokott áthívni hozzájuk és sztem ezért. De amúgy meg aranyos.

Ti együttmaradnátok ilyen pasival?


2011. jan. 27. 20:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tedd magad takarékra kislány,erre senki nem kiváncsi.Ne járasd le magad ennél is jobban. :)
2011. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Pfff... Aki lejáratta magát az csakis te vagy!! Amúgy se tod ki vagyok! XD Vagy már megint látnokoskodsz?!
2011. jan. 28. 21:19
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem is érdekel,hogy ki vagy. :D Az agyi kapacitásod mindent elárul rólad.....
2011. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Fogadjunk, hogy egy 14 éves kis nyálasszájú vagy. És csak itt mered magad verni. Az életben meg egy kis nyuszi vagy!

Ilyen kis hülye bunkóknak a véleményét leszarom magas ívből!! Látszik téged nem nevelt meg anyukád rendesen!

2011. jan. 28. 21:44
 25/26 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg te is ilyen trehány családból való vagy. Azért véded annyira az olyanokat!
2011. jan. 28. 21:46
 26/26 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!