Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttlennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlennétek egy olyan pasival akinek a családi házukban kosz van? Főleg a fürdőben :S

Figyelt kérdés

Amikor elhívott egyszer hozzájuk láttam h tiszta por minden, meg mintha soha nem takarítanának még a fal is ronda. Amikor elmentem náluk wc-re azt hittem rosszul leszek, olyan ganyé volt ott meg a csempe is tiszta régi meg koszos. Ráadásul a fürdőkádat meg sztem soha nem takarítják :S

A barátomon viszont nem látszik h milyen helyről jött. meg az is zavar h mindig ő jön hozzánk, engem soha nem szokott áthívni hozzájuk és sztem ezért. De amúgy meg aranyos.

Ti együttmaradnátok ilyen pasival?


2011. jan. 27. 20:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Még net-ük sincs és az sztem már gáz...

Vagy nincs igazam?

2011. jan. 27. 21:10
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem, az nem gáz, ha nincs netük.

Az se, ha nincs autójuk? Sofőrt keresel vagy mi? Úgy látszik te tipikusan az a fajta vagy, akinek egy gazdag vén öreg tata való, aki bejárónőt tart. Meg téged, el...


Teljesen igazad van abban, hogy legyen tisztaság. Akármilyen szegény valaki, takarítani nem kerül olyan sokba.


De ez a nincs kocsijuk duma, nagyon libuskás. Isten mentse meg tőled a normális férfiakat! :)

2011. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ez a fiú nem Neked való:-))

Sem net,sem BMW,sem bejárónő,és még tacskó is hozzá:-))

2011. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar a legjobban, hogy elég szegények. Hanem mint a kérdésben is kiemeltem a PISZOK!! Az csak egy kis ráadás még ezekre a dolgokra. De azért nem kéne egyből le libázni, mert egyáltalán nem ismersz!!! Nem tom a hozzád hasonlók, igazából milyenek lennének egy ilyen helyzetben! És a rossz kívánságaidat meg tartsd meg magadnak!!!
2011. jan. 27. 21:28
 15/26 A kérdező kommentje:
És még valami: én soha nem mentem a pénzre. Még csak meg se fordult a fejembe, hogy direkt olyan pasit keressek aki pénzes. Talán nem kéne ilyen felelőtlen megjegyzéseket tenni olyanról akit egyáltalán nem ismersz! Mert az a butasággal egyenlő!!!
2011. jan. 27. 21:33
 16/26 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak jó a humorérzéke :D XD
2011. jan. 27. 21:38
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem segíts neki a takarításba :) Amúgy igen, együtt lennék, max. az össze költözés gondolatát pörgetném át a kelleténél többször az agyacskámba. :)
2011. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,hogy arról nem tehet,hogy milyen családba született,hogy csúnyák a falak,vagy,hogy nincs autó és net...

De takarítani nem kerül semmibe...és más dolog amikor csak néhány ruha ott hever az ágyon, mint az hogy ott ahol fürdik tiszta kosz minden, illetve a wc-t is csak használni tudja, kitakarítani nem...ez igénytelenség,ami meg egyáltalán nem olyan dolog, amit a nők nagy része elviselne...

2011. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Se kocsi,se jogsi? "Még net-ük sincs és az sztem már gáz...

Vagy nincs igazam?"


Ha ez nem rpovokáció,akkor mi? Azért írtál ide,hogy felháborodjunk és lehülyézzünk? Unatkozol?

A ti neteteket otthon te fizeted? Nem hiszem. Amíg az a tiéd,amit megeszel,és semmi mást nem te teremtesz meg otthon,addig nem kellene másokat lenézned,mert nincs meg mindenük.Hihetetlen buta és unatkozó lány lehetsz,akivel a kutya sem foglalkozik.Sajnállak,hogy ebben éled ki magad.

2011. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen képzeld, egy csomó mindenbe besegítek itthon. És szerintem meg te vagy egy nagy bunkó és hülye , hogy másokra ilyeneket mondasz, úgy hogy nem is ismered őket! Vagy talán látnok vagy és belelátsz az életembe, hogy mit csinálok?! Azt nem hinném, mert akkor nem mondanál ilyeneket!! Talán magadból indulsz ki, hogy ilyeneket pofázol!!!!
2011. jan. 28. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!