Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichológus (nő) szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus (nő) szerint a férfi nem akar tartós kapcsoloatot, hanem csak szexet akar, és csak szórakozni akar a nővel. Azért lesz aztán családapa belőle, mert a nő ügyes trükkkökkel magához láncolja őt. Mennyi ebből az igazság?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 06:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat, én is azt gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet az igazság, csak mostanában sokat hallottam, hogy a férfiak tényleg ilyen önzők, és már kezdtem elhinni.

Linket sajnos nem tudok mutatni, mert ezt speciel "hogyan legyünk álomnők"-típusú on-line tanfolyamban olvastam (nem írták ki a "kedves doktornő" teljes nevét, sajnos...) és nagyon bólogattak rá, hogy "igen, ez így van!"

Meg hallottam másoktól is, csak ők nem voltak pszichológusok... Amikor aztán láttam, hogy már egy pszichológus is ezt állítja, eléggé megijedtem, hogy Úristen, akkor mégiscsak nekik volt igazuk?!

2011. jan. 28. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!