Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ijeszto a mai ferfiak hozzaall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijeszto a mai ferfiak hozzaallasa a kapcsolatokhoz, hazassaghoz. Mire lehet szamitani?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, nem csunya, csinos, nem hisztizek, stb..minden eselyem van h egy ugyes sracot kaphassak es sehol sincs:(

Beszelgetek par pasival...de vagy azt varjak el, h a csaj kezdemenyezzen( ami szerintem nem ferfias) v meg nem akarnak kapcsolatot. Nekem 10 honapja ert veget egy 2 eves kapcsim, mert a srac ugy erezte h nem szorakozta ki magat.

S nem az h nem jo egyedul, de jobb parban. De elszomorito, h a ferfiak mar nem is hazasodnanak mert kenyelmesebb egyutt lakni, s rengeteg mas dolog.

Igy akkor lemondhatunk a hazassagrol?

Vagy meg van valami remeny h normalis regimodi ferfit kapjak? Aki akar gyerekeket majd,csaladot, normalis kapcsolatot?


2009. febr. 5. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy! 21 évesen a manapság, ahogyan te írod még nincs értelme ennyire mélyen gondolkodni! Keress barátokat, nézz körül a világban, nagyon sok időd van, ne aggódj!
2009. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van ilyen férfi elég sok.Énis ilyen vagyok vannak terveim család meg hasonlok .De pl én 30-32 éves koromig inkább csinálok ezt azt (persze normális párkapcsolat)melozgatok megteremtem a saját kocsit saját motort ..esetleg lakást...inkább motorozok ,őkőrkodok a haverokkal..eljárok külföldre pl :német kocsmákban iszonyat jókat lehet sörözni a haverokkal,meg hasonló dolgok.Kell egy megbízható partner de nem akarok a nyakamba venni 1-2 gyereket huszonévesen ,nem akarok albérletről albérletre vergődni meg hiteleket törlesztgetni meg látogatni szombat vasárnaponként az anyós apósokat.
2009. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem volt szerencséd, de emiatt még ne általánosíts! Egyébként 21 évesen nem tudom mit vársz. Ilyen fiatalon biztos nem házassági szándékkal kezdenek veled a fiúk. 6-8 év múlva ha ugyanez lesz a helyzet, majd akkor kezdj aggódni! :)

Egyébként az csak fal duma volt az exedtől, hogy ki akarja szórakozni magát. Egyszerűen kiszeretett belőled, ennyi. Ha az ember szerelmes, akkor nem merül fel benne ilyen igény...


Én pl 24 éves srác vagyok, 5 és fél éves kapcsolatban és eszem ágában sincs házasodni, mert a barátnőm még 1 évig iskolába jár, utána meg nem ártana együtt élnünk 1-2 évig, a házassághoz pénz sem árt, szóval ez nem olyan egyszerű, hogy én nősüli akarok és akkor hopp, meg is lesz...

2009. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neked a helyesírásod ijesztő...

Nos, természetesen van remény, vannak "régivágású" pasik, ne aggódj. Fiatal vagy, ne keseredj el, Neked is kell még gondolom idő, hogy befejezd a tanulmányaidat, elkezd az igazi felnőtt életet stb.

Abba azonban gondolj bele, és legfőképpen készülj fel rá, hogy az a fajta férfi, akire Te vágysz, nem csak családot meg gyereket akar, hanem a klasszikus nőt, aki főz-mos-takarít-gyereket nevel-nyolc órában dolgozik, és valszinű nem ő lesz az, aki kiveszi a kezedből a porszívót, hogy segítsen.

2009. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szemet szúrt:

iJesztő, és kapcsolat nem "kapcsi"(ilyen szó nem létezik a magyarban) .

Mellesleg mindenki megtalálja az igazit egyszer, pont akkor amikor nem is vársz rá, ne aggódj, próbálkozni kell, egyszer majdcsak eljön. Próbálj olyan helyekre járni, ahol esélyesebb a hozzád hasonló beállítottságú fiú. Sok szerencsét!


22/f

2009. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

megismertem egy sracot, aki 28 haza, motra:P, kocsija, lakasa mindene megvan ami kell. s szeretne hazasodni,de csaladott a nokben, s fel... csak h tul fiatal vagyok, mert biztos nem hazasodnek stb.

De nem szeretnek 30 evesen gyereket, mert mehraktol kezdve..sorolhatnam..es kiszorakoztam magam, es sizvesebben elnek parban, es par ev mulva hazassagban akar...semi koze az ember korahoz, ha megvan a kello komolysaga.

Soha nem voltam az a bulizos "muszaly szorakozzak " csaj..kiszorakoztam magam, most is azt csinalom, de szeretnek kapcsolatot, es valahogy nem ismerkedek m,eg senki olyannal, aki akar csak kapcsolatot is akarna

2009. febr. 5. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit akarsz...ennyi idősen miért akarsz elkelni?

(amúgy a muszáj leginkább pontos J)...várd meg az igazit aki azért szeret aki vagy, ne add el magadat, mert késöbb nem leszel boldog.

2009. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, hogy lemondunk a házasságról. Egyszerűen a többség csak biztosra akar menni, hogy jól válasszon.

De nem kell ezt elsietni...annak az eredményét lehet látni a sokkoló válási statisztikákban, tehát akkor valamennyire mégiscsak igazunk van.

Másrészt meg szerintem egy boldog kapcsolathoz és élethez nem szükséges a házasság.

2009. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de a fiatalság nem feltétlenül hátrány.

Örülnék, ha már 22-24 évesne házas lehetnék. Ez a kiszórakozni magát szöveg a világ leghülyébb dolga. Attól nem lesz kerekebb a világ, attól nem lesz a lelkivilága jobb, nem lesz több esze, maximum több tapasztalata. Ugyanolyan gyerek marad a végére, mint az elején volt...nem korfüggő.

Ha valaki attól fél, hogy miről marad le, az nem érzi jól magát a jelenben. Sok gyermeket akarok, és nem kell feltétlen azonnal családi ház, kocsi, nyaralás, plazma tv... mert nem ez a létminimum. A létminimum egy szerető család, étel, ruha, fűtés, meleg víz. Nekem csak egy testvérem van, igaz, hogy óriási a házunk, megvan a több tv, több kocsi, minden évben nyaralunk, mindent megkapok, de... nagyon hiányzik, hogy nincs körülöttem sok ember. Még pár testvérnek örülnék, anyukám is, de már késő. Mikor nagy nehezen a kitolódott határok miatt a sok harmincon túl lévő nő szül, akkor eszükbe jut, hogy egy darab gyereke van, nem ártana legalább még egyet összehozni. Aztán vagy sikerül, vagy nem.

És nem kell feltétlenül az a karrier. Nem az ember van a munkáért, hanem a munka az emberért.

2009. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyetertek az utolso hozzaszoloval:D
2009. febr. 5. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!