Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is vannak szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is vannak szexuális problémák a párkapcsolatában vagy csak én vagyok ilyen "béna"?

Figyelt kérdés

Barátommal 4,5 éve együtt vagyunk, de én még sosem élveztem el behatolástól. A kezétől el szoktam, igaz nehezen.

Már mindent próbáltunk, most az új sláger hogy segédeszközzel csináljuk. DE egy ideje nem megy sehogy, ma is kb 1 óráig próbálkozott, én is simogattam magam, de az agyam egy idő után azon jár, hogy nekem mért nem sikerül... Mi a hiba... És végül feladtuk...

Már lassan ott tartok, hogy nem fog érdekelni a szex. Ma is csak sírtam utánna:(

21l


2011. jan. 28. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
És a barátod még veled van? Hogy tudsz így szexelni?
2011. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltételnül a párodon múlik. Ha az ember rágörcsöl valamire, akkor kevésbé megy.

Én is jártam így, pedig a férjemmel nem volt semmi probléma. Egyszer megkérdezte, hogy "nem megy, rosszul csinálok valamit?" - teljesen jó szándékúan, én meg úgy rágörcsöltem utána, hogy hónapokig semmi.

Nálunk az volt megoldás, hogy szigorúan (nekem) orgazmusmentesre terveztük az együttléteket. Egy idő után a teljesítménykényszer híján ellazultam és ment.

Próbáljátok ki, nekem bevált!

2011. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze,minden kapcsolatban vannak gyenge pontok,ami a sexuális életet illeti.A gond a fejedben van,nem a lábad között.Valamiért nem tudsz kellőképpen ellazulni..
2011. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű, nekem se megy az orgazmus simán csak attól, hogy belémhatol a pasi. A kombinált orgazmusra képes vagyok (csikló + hüvelyi) és csak a csiklómat ha izgatja, akkor is megy (vagy én izgatom magamnak...), de csak hüvelyi orgazmusom nekem nincs. A kettőt együtt ha csinálod, akkor valószínűleg könnyebb lesz! ;))

Amúgy egy jó tanácsot, ha elfogadsz: ne görcsölj rá az orgazmusra, csak lazulj el és élvezd, hogy együtt vagytok. Vagy esetleg tartsatok egy kis szünetet akár, ha 2-3 napig nem értek egymáshoz, utána varázslatosabb lesz, mint valaha! :)

2011. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted ennyire? Mi van,ha nincs orgazmusod,attól még lehet jó a szex.A lényeg úgyis az,hogy VELE vagy.Ha nem arra gondolnál szex közben egyfolytában,hogy most sikerülnie KELL,akkor lehet,hogy sikerülne is.Egyszerűen élvezd az együttléteket.Dobjátok fel játékkal,más pózokkal,de ne az orgazmus miatt,hanem,hogy változatosabb legyen.Ne a végeredményre figyelj,hanem az apró részletekre,magára a simogatás és csók érzésére.Az agyadat pedig kapcsold ki,mindent törölj,csak ő legyen a lényeg.Nem kevesebb a ti együttlétetek sem azokénál,akik sorozatos orgazmust érnek el.
2011. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a piálás híve, de próbáljátok meg egyszer úgy, hogy előtte koktéloztok (vagy amit szeretsz). Ha úgy megy, akkor egyértelműen fejben van a gond, rágörcsölsz.

Szerintem a májad megbocsát egy próbát egy nemesebb cél érdekében.

Viszont ne tegyétek rendszeressé a piás szexet, annak nem lenne jó vége. Inkább csak diagnosztizáld így, és ha kiderül, hogy tényleg rágörcsölsz, akkor ne legyen cél az orgazmus, az segít lazábban venni.

2011. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen, igazatok van.. de ennyi év után már annyira rá vagyok görcsölve... Volt olyan időszakom, hogy nem zavart de mostanában nagyon:(

(nem lakunk együtt, heti 3szor találkozunk általában össz)

2011. jan. 28. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:
egyszer próbáltuk úgy...nem érdekelt akkor az élvezés.. de nem ment:(
2011. jan. 28. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ismerd a saját testedet, hogyan reagál dolgokra és hogyan tudod elősegíteni te magad is a kielégülésedet. Próbáld megfigyelni, hogy ha kézzel csinálja, akkor mit érzel, hogy fekszel, hogyan feszíted meg vagy engeded el az izmaidat, hogy sikerüljön. Hosszú időbe telik, és iszonyú sok türelmet és koncentrálást igényel. Minél jobban rágörcsölsz annál rosszabb, mert nálad is, és a párodnál is teljesítménykényszer alakul ki, ami az intimitás rovására mehet. Annak meg semmi értelme. Ne akarj feltétlenül elélvezni, hanem csak élvezd azt, ami veled történik. A segédeszköz arra jó lehet, hogy rájöjj magadnak mi és hogy jó, de hosszú távon unalmas, és a párodnak igenis meg kell tanulnia, illetve neked is, hogy vele menjen a dolog. Mi 12 éve vagyunk együtt, és kb. 3 éve van az, hogy mindig, minden egyes alkalommal sikerül orgazmust átélnem, de pl. még mindig csak egy bizonyos pozitúrában. A többinél kézzel kell besegíteni.

Ez is egy tudomány, csak kitartónak kell lenni.

:)

2011. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szakemberen nem gondolkodtál még? Ez elég durva és elég sok ideje nem sikerül megoldani... Próbálj csak lazítani, ahogy írták itt, aztán ha nem megy, akkor szerintem ezen is gondolkozz el.

L/19

2011. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!