Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is vannak szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is vannak szexuális problémák a párkapcsolatában vagy csak én vagyok ilyen "béna"?

Figyelt kérdés

Barátommal 4,5 éve együtt vagyunk, de én még sosem élveztem el behatolástól. A kezétől el szoktam, igaz nehezen.

Már mindent próbáltunk, most az új sláger hogy segédeszközzel csináljuk. DE egy ideje nem megy sehogy, ma is kb 1 óráig próbálkozott, én is simogattam magam, de az agyam egy idő után azon jár, hogy nekem mért nem sikerül... Mi a hiba... És végül feladtuk...

Már lassan ott tartok, hogy nem fog érdekelni a szex. Ma is csak sírtam utánna:(

21l


2011. jan. 28. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

csak bújj a párodhoz, öleld, érezd, h szeret, és h viszontszereted...és ne azon gondolkozz, h el tudsz-e menni, v. sem. Ne gondolj erre, csak élvezz mindenegyes pillanatot, hiszen egymásért csináljátok. :)

Örülj, h örömet tudsz neki szerezni, akár úgyis, ha neked éppen nem sikerül, mert előbb-utóbb fog, ha nem görcsölsz rá

én elengedtem magam, és azóta már csak behatolástól is el tudok menni...de szex közben nem is gondolok másra, mindig agyilag, lelkileg is jelen vagyok az adott pillanatban. :)

2011. jan. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!