Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam! Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja elkezdtem egy sráccal ismerkedni.nagyon jól elvoltunk,csókig mentünk meg hasonlók hétküznap msnen 7végén személyesen is beszélgettünk rengetegetúgy vettem észre h ő is nagyon vonzódik hozzám:).De egy idő után hallottam pletykákat(ma már tudom h kavarás volt az egész)elkezdtem számonkérni rajta,féltékenykedni stb...azóta teljesen eltávolódtunk egymástól és ez így nekem nagyon rossz mert rájöttem h szeretem.szerintetek van esély arra h jóvátegyem a dolgokat vagy h összejöjjünk?egyáltalán mit csináljak?egy nagyon elkeseredett lány
2009. máj. 27. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
próbálj vele beszélni msn-en pl. ha fent van. légy kedves, aranyos, hogy érezze, h szereted kell neked. ne szomizz, rendbe jön majd ez szeritem ha ügyes vagy. :) pussz
2009. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia. A legjobb, amit tehetsz, hogy addig cselekedsz, amíg nem hűlnek ki az érzelmek, és nem mennek el rossz irányba a gondolatok a srácnál. Ha tényleg őszinte vagy, legyél elég alázatos őszintén bocsánatot kérni. Mondd neki, hogy üljetek le egy akármi mellé, ahol a szemébe nézve elmondhatod a gondolataidat és biztosíthatod őt arról, hogy még mindig szereted, sőt, hogy igazán most ébredtél rá. Mindig tarts vele szemkontaktust, de ne huzamos ideig, mert az feszélyező lehet. Nagyobb horderejű, komolyabb szavaknál inkább az arcára nézz. Ha ő is tényleg szeret, akkor ez az eset nem fordíthatja el tőled véglegesen, de tanulj belőle. Máskor inkább mondd el, mit hallottál és kitől, és legyél iránta valóban nagyobb bizalomal. Persze nem fog ez helyreállni egy perc alatt, de fontos, hogy végig biztosítsd őt a szándékaidról és hogy mi is történt pontosan. 17/F
2009. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a bíztatást!Mondjuk a legnagyobb bajom,hogy nem is merek nagyon ráírni msn-en.Félek h tolakodónak fogok tűnni vagy nemtudom:S:(régen mindig ő írt rám az utobbi egy hónapban meg szinte csak én...talán 2X volt h ő kezdeményezett.:(aztsem tudom h vajon Ő akarhat e valamit...nagyon összevagyok zavarodva:(
2009. máj. 27. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor látszik, hogy a nők nem tudják eldönteni mit akarnak. Itt a hülyeség először féltékenységgel most meg már félelemmel párosul. Ez egy zseniális téma a disszertációmhoz viselkedés pszichológiából. Kösz!
2009. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!