Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Párommal 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt,ő is engem,de elkövettem egy hatalmas hibát: megcsaltam. A körülmények nem hiszem,hogy felmentenek a felelősség alól,szó sincs róla,csak ezekkel együtt teljes a kép... A barátom sosem dicsért,nem mutatta ki,hogy tényleg nagyon odavan-e értem,vagy csak úgy velem van,egyszer kiderült,hogy más lányt "fűzögetett" elég keményen,bár elvileg csak az egyik haverjának akarta beszerezni,mint lepattanó labdát. Egyszóval kicsit megingott benne a bizalmam,sértődött is voltam,meg bizonytalan. Elmentem egy régi ismerősömmel iszogatni,jól esett,hogy bókol,le is itatott és amikor elköszönéskor megcsókolt,én nem rúgtam tökön,nem pofoztam le meg semmi,magyarul hagytam. Aztán másodszor is elmentem vele találkozni,azzal a céllal,hogy elküldjem,de iszogatás után megintcsak ugyanaz lett a vége,mint az első alkalommal,de csak miután folyamatosan beszélte bele a fejembe,hogy de a barátom is úgyis megcsal,meg ilyenek. Nem mentegetem magam,mert ettől még irtó nagy se.gfejnek érzem magam és az is vagyok,csak legyen már kerek a sztori. Kiderült,nem én mondtam el neki,mert féltem,hogy elveszítem,meg is mondtam neki,bocsánatot kértem(nem tudom elmondani,hogy mennyire sajnálom...),a kérdésem csak az,hogy mivel tudnám jóvá tenni? Akivel már előfordult ilyen,lehetett még jó utána idővel a kapcsolat?
2011. okt. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal tudnád jóvátenni bűnödet hogy jól belenézel a tükörbe és felteszed a következő kérdést: "Érdemes-e egyáltalán velem törődni? Ki vagyok én hogy elvárom hogy törődjenek velem?" Ki is vagy te, Kedves? Biztos "azt se tudom elmondani", ugye? Pontosan azért nem tudod elmondani neki hogy mennyire sajnálod, mert valóban nem is sajnálod annyira. Viszont annyira nem is vagy különleges hogy bárki is foglalkozzon veled több mint 10 percig. Mindamellett hogy "azoknál a lányoknál" különbnek tartod magad, valóban nem vagy te különb egyáltalán. Iszonyúan elcseszted, de tedd jóvá azzal hogy szembenézel azzal hogy mi is vagy te valójában.
2011. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy nem érdemes velem törődni,egy kupac sz.rnak érzem magam és tényleg nem bántam még meg ennyire semmit. Viszont ő nem dobott,azt mondta továbbra is nagyon szeret,csak ki kell,hogy heverje. Arra lettem volna kíváncsi,hogy hogy viselkedjek vele? Folyamatosan kérjek bocsánatot? Szívem szerint ezt tenném. De az is eszembe jutott,hogy akkor meg az lenne a baj,hogy folyamatosan eszébejuttatom a dolgot. Nem kell a lelkemre beszélni,tisztában vagyok vele,mit tettem,milyen vagyok,de hálás vagyok a barátomnak,hogy nem dobott el ennek ellenére és jóvá akarom tenni.
2011. okt. 28. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

De teljesen felesleges egy kapcsolatot tovább húzni ezzel. Mert hiába bocsát meg neked, mindig jelen lesz ez az eset mindkettőtök emlékezetében. Jó oka volt annak amit csináltál. És ez az ok az, hogy egyelőre alkalmatlan vagy a hosszú kapcsolatokra. Tisztában vagy azzal, hogy nem érdemled meg barátodat és még azt a kevés figyelmet sem amit rád áldozott. Ha mégis folytatjátok így kapcsolatotokat, három dolgot tegyél:

1. Csinálj olyan dolgokat ami miatt érdemes rád figyelni

2. Beszéljétek meg hogy miért tetted ami tettél (mert volt oka)

3. Lépjetek túl rajta és miután megbeszéltétek, SOHA többé ne beszéljetek ilyesmiről. Lehetőleg olyan filmet se nézzetek ami ilyenről szól.

2011. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!