Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általános dolog az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános dolog az, hogy elmúlik a szerelem és az érzést felváltja a szeretet érzése?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a párommal (jóideje együtt is élünk) és tegnap mondta, hogy már nem szerelmes belém, de nagyon-nagyon szeret. Ha majd szerelmes lesz másba, akkor el fog hagyni? Már a menyasszonya vagyok, de egyenlőre esküvőt nem tervezünk, mert nincs saját lakásunk és a munkahely is kérdéses. Jogos a félelmem? Nem akarom őt elveszíteni!
2011. jan. 29. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Jajj, figyelj ez egy általános dolog.

A szerelem mindig elmúlik, ha már hosszú-hosszú ideje vagytok együtt és felváltja egy sokkal szorosabb érzés, az összetartozás érzete.


Ez egyik korunk nagy tévedése, hogy meg kell találni az igazit, aki 60 éven keresztül szerelmes lesz belénk és mi is addig leszünk szerelmesek. Ilyen nincs és nem is volt és pont emiatt a gondolkodásmód miatt van annyi szakítás mostanában, mert mindenki azt hiszi, hogy ha már nem szerelmes a másikba, akkor gyorsan dobni kell és másiknál próbálkozni. Engem eddig ezért dobtak a barátnőim.


Ha a párod egy becsületes és hűséges, erkölcsös férfi, akkor nem fog téged elhagyni, mert tényleg szeret és úgy érzi, hogy melletted a helye örökre. Én legalábbis ilyen vagyok, csak a barátnőim nem nagyon voltak ilyenek. :S

2011. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, most nagyon megnyugtattál!
2011. jan. 29. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) A szerelem vak dolog, a szeretet pedig az, ahol elfogadnak minket úgy, ahogy vagyunk. Ideig-óráig szerelmesnek lehet lenni a legidegesítőbb emberbe is, d szeretni valakit egy teljesen más, sokkal szorosabb dolog :
2011. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Kicsitek nincs még?

2011. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 biohazardxxx ***** válasza:
Velem ugyanez volt 3 év után hagyott el a párom mert már nem volt belém szerelmes és mást keresett helyettem és mikor neki összejött akkor kidobott... pedighát én nagyon szerettem és el is jegyeztem őt. most barátok vagyunk de még mindig nagyon hiányzik nekem... nehéz lesz olyat találni akit ugy fogok majd szeretni mint őt... neki amugy annyi baja volt hogy fiatal volt és semmit sem tudott soha megbecsülni! se embereket se tárgyakat és soha nem állt ki semmiért és nem kellet megküzdenie érte mert mindent a segge alá kapott... 23F
2011. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én több mint 6 éve vagyok a párommal és nálunk is ez a helyzet!Én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé ennyi év után is,de ő már nem.Mi is már jó ideje együtt élünk és mindig úgy várom haza mintha már nem láttam volna több hete...:D!Nekem is mondta,hogy már nem szerelmes,de szeret és én bízok benne,hogy örökre együtt maradunk....mert nekem ő az igazi!!!!

22/L

2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első igen - a második nem. A szerete kialakulása nem kötelező.


Ha nagyon szeret, NEM fog elhagyni. A szeretet tartós érzés.

2011. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Egyébként gyermekünk még nincs, de már nagyon szeretnénk, csak nem nagyon akar összejönni egyenlőre.
2011. jan. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!