Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vajon miért mondja állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért mondja állandóan a párom, kapcsolatunk elejétől fogva?

Figyelt kérdés

Mindig az a baja, hogy ő nem érzi hogy én szeretném igazán emiatt sokszor ilyen rossz kedve van, és apróságokon bedurcizik, gyerekes lesz. Hiába mondom neki hogy de szeretlek(és ez tényleg így van), és mutatom is felé,... mindig keresem, megyek hozzá amikor csak tudok mert hiányzik...mégis ezt hajtja. ..ez nekem is rosz hogy ezt érzi. De azt nem veszi észre h ő egyszer sem keres nem jön ki hozzám nem hív...mégsem szolok emiatt neki, odafigyelek rá. de már ugy érzem kezd "kiszívni ez az egész"....kezdek kiégni

mi lehet a baja...én már belefáradtam


2011. jan. 29. 14:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a párom 16L
2011. jan. 29. 14:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

-.-

Nem szeret téged. Érzelmileg zsarol. Nem téged szeret, hanem az érzést, amit kiváltottál benne. A szerelembe szerelmes.

2011. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a viselkedés, voltam ilyen 18évesen én is. :) Nálam az volt a helyzet, hogy féltem folyamatosan kimutatni, hogy szeretem a lányt. Szex utáni gyengéd pillanatokban és elsuttogott sokat mondó szavakban azért volt hogy kitört belőlem, de féltem mindig teljesen a lány kezébe adni magam, hogy bevallok mindent. :) Ne akard megfejteni, lehet önbizalomhiánya, lehet hogy az kell neki, hogy folyamatosan bizonyítékát add, hogy szereted. Úgy, hogy megrendíthetetlenül, mindig őszintén tudatod vele, hogy mennyire fontos neked. Sebezhető vagyok ha megnyílok teljesen, én ezért voltam ilyen. És másokkal szemben és megvetem akaratlanul is, ha függög valakitől. De a csajszi akivel voltam, olvasott a sorok közt és nem tudta, de érezte, hogy megőrülök érte. :)
2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írhattad volna, hogy skac vagy... A tini csaj, az kabaré. Kell neki, hogy legyezgesd az hiúságát. Hagyd magára 1 hétig, aztán ha nem keres, felejtsd el! Ha keres és hajlandó változtatni a hozzáállásán, próbáljátok meg újra.
2011. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bizonyítékot?....mégis mivel...ő még csak nem is keres semmit nem érzem h kapnék tőle, de szeretem és ki is mutatom. De már kezdek belefásulni. Nincs ami feltőltsön...
2011. jan. 29. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te sokkal idősebb vagy nála. 20 körül. talált? na látod, ezért nem jó összejönni fiatalabb lánnyal...még nem tudják mit akarnak, meg mindenen megsértődnek...meg a szakításaik...olyan okok miatt szakítanak, hogy csak nézek.
2011. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
irtam h 16L a párom róla irtam
2011. jan. 29. 14:57
 8/11 A kérdező kommentje:
igen..én 24 vaok
2011. jan. 29. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Én csak azt tudom neked ajánlani, hogy keress korban jobban hozzádillő csajt. nekem a helyedben meg sem fordulna a fejemben, hogy 16 évesekkel kezdjek ki:O

2011. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 biohazardxxx ***** válasza:

Ez igy van! fiatallal már én is megjártam párszor...


23F

2011. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!