Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vajon miért mondja állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért mondja állandóan a párom, kapcsolatunk elejétől fogva?

Figyelt kérdés

Mindig az a baja, hogy ő nem érzi hogy én szeretném igazán emiatt sokszor ilyen rossz kedve van, és apróságokon bedurcizik, gyerekes lesz. Hiába mondom neki hogy de szeretlek(és ez tényleg így van), és mutatom is felé,... mindig keresem, megyek hozzá amikor csak tudok mert hiányzik...mégis ezt hajtja. ..ez nekem is rosz hogy ezt érzi. De azt nem veszi észre h ő egyszer sem keres nem jön ki hozzám nem hív...mégsem szolok emiatt neki, odafigyelek rá. de már ugy érzem kezd "kiszívni ez az egész"....kezdek kiégni

mi lehet a baja...én már belefáradtam


2011. jan. 29. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te jó isten!

24 évesen miért egy 16 évessel kezdesz? Hú. Én 22 éves létemre már 20 alatt nem is merek kezdeni, mert bár vannak érett lányok 20 alatt is, de egyszerűen akkor is kiszámíthatatlanok. Meg kell érni a feladathoz.

2011. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!