Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy kapcsolatba, úgy, hogy valaki más tetszik?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy srác, de vele nem fogok összejönni, mert barátnője van. Most megismerkedtem egy másik fiúval, én tetszem neki, végülis nekem is ő, de nem annyira, mint a másik srác. Mit csináljak? Állandóan a másik fiúra gondolok, és ezért nem akarok belemenni a kapcsolatba az új sráccal, mert nem akarom bántani. Segítsetek! Remélem, érthetően írtam le! :)
2008. ápr. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

végül is megpróbálhatod, még az is lehet, hogy beleszeretsz. én is voltam hasonló szituba csak annyi különbséggel, hogy én már jártam a pasival előtte és utánna kezdtem egy új kapcsolatot amit már nagyon megbántam főleg hogy szekszuális kapcsolat is volt köztünk. ha valakit nem szeretsz ne foglalkozz vele csak hogy legyen valakid. ja és a barátnő akadály? te tetszel neki? mármint akinek barátnője van? ha igen próbálj vele flörtölni nem biztos hogy nincs nála esélyed.!

2008. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene ezzel a pasival próbálnod és ne álmodozz a másik után! Nem vagy már tini!
2008. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

Szerintem egész nyugodtan belemehetsz, mert nem élhetsz örökre abban a tudatban, hogy: "Azért nincs pasim, mert más kéne..." Szóval, menj bele, nyugodtan, mert lehet hogy előbb-utóbb annyira belezúgsz, hogy a rózsasín ködtől, semmit sem fogsz látni. De ha késöbb kiderül, hogy nem nagyon illetek össze, még mindig ki lehet lépni a kapcsolatból, mert akkor meg azért hogy ne légy egyedül, inkább ne.

Sok sikert!!

2008. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meny bele nyugottan , nem baj ah nem teccik majd idővel megismered ennek a varázsát..amikor már viszonylag ki ismertétek egymást minden szinten és tuti el tudja veled felejtettni azt a másik paist !! Nem éri meg álmodozni egy olyan rol aki gyakorlatilag soha nem lehet a tiéd mert bnője van ..és sztem ne szedd szét őket , utána rosz lesz a lelki ismereted! Szal porbálkozz .... aki keres az talál ;)
2008. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne álmodozz a srácról, akinek barátnője van, mert nem érdemes álomvilágban élni.

A másik sráccal kapcsolatban pedig nekem az a véleményem, hogy nem kell erőltetni azt, ami nincs. Nem lenne szép dolog tőled, ha úgy lennél együtt vele, hogy valaki mást látsz ha csók közben becsukod a szemed! Fiatal vagy még, és nem csak két pasi létezik a világon (Hála az égnek... :D )

2008. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!