Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról, aki annak idején semmibe nem nézte a nőt, most pedig újra összejött vele?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt a pasi csak szexelt a nővel, ez eltartott kb. 1,5 évig, a lány szerelmes volt belé, de ez nem volt elég és szétmentek. Majd évekkel később közös munkahelyen kötöttek ki, a pasi is és a nő is megváltozott, mindketten átéltek közben nehézségeket az életben, megkomolyodtak. A pasi rájött, hogy szereti a nőt, a nő pedig azóta sem tudta elfelejteni, így most újra együtt vannak, de most vállalják is a kapcsolatukat...
2011. jan. 29. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Sok boldogságot nekik!
2011. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A nő helyében nem egykönnyen bíznék meg a pasiban - én azt kérdezném magamtól, "ha akkor nem voltam elég jó a szerelemhez, most hirtelen miért lettem az"? Nem egykönnyen hinném el, hogy ez tényleg szerelem a pasi részéről, arra gondolnék, a pasinak nem akadt jobb, akibe tud (akar...) szerelmes lenni, de már meg akar állapodni, ezért kapóra jött a "kis szerelmes hülye, aki úgyis kéznél van" ...Én lehet, büszkeségből össze se jöttem volna újra a pasival. "Rájött", hogy szereti a nőt? Igen, de nem úgy, hogy gondolkozott és felkereste, hanem mert odapottyant a nő az ölébe a munkahelyén. Nagyon nem mindegy.

(Bocs, de Te kérdezted, mit gondolunk, én ezt...)

2011. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
a csaj vlsz felnőtt, érettebb lett egy kapcsolatra (talán a psai is)...lehet, h szebb, csinosabb lett, stb. ...és a pasi most észrevette...egyébként elég sokszor van ilyen, h tetszeget 1 lány a fiúnak, csak az fiatalnak tartja pl. ,és pár év múlva összejönnek.
2011. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A férfiak később érnek, mint a nők. Lehet, hogy pár évvel ezelőtt még más volt a fontos a pasinak, mint ami most fontos.


Nem a múlt alapján ítélnék, hanem igyekeznék tiszta lappal újrakezdeni mindent. Nőként persze azért lenne bennem némi szorongás, de nem éreztetném. Ha a pasi láthatóan szereti és felvállalja a nőt, akkor nincs min gondolkodni.


Kicsit olyan ez a történet, mint egy romantikus szappanopera... :)

2011. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
azt hogy egy f.asz és elküldeném.
2011. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy kissé furcsa a történet szerintem is, hogy pár évvel ezelőtt akkor miért nem foglalkozott vele komolyan, csak k*rogatta... De tényleg megváltozott, van ilyen?! :O
2011. jan. 30. 21:32
 7/24 anonim válasza:
Ha most már foglalkozik veled az nem fog örökké tartani. 10-15 év és rájössz, hogy kár volt.
2011. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!Én nem hiszek ekkora változásban.Meglehet,hogy a nehézségek sodorták arra a következtetésre,hogy jobb a régi rosszal.Ha nem lenne közös munkahely,akkor is keresett volna,tűzön vízen át túlfűtött szerelemmel,vagy csak azért mert így alakult?Én ezen elgondolkodnék és nem hallgatnék a szerelmes szívemre!
2011. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hány éves a férfi és hány éves a nő? Mennyi idő telt el a szakítás és a találkozás között?
2011. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A férfi most 32 éves, a nő pedig 27. 6 év telt el.
2011. febr. 4. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!