Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról, aki annak idején semmibe nem nézte a nőt, most pedig újra összejött vele?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt a pasi csak szexelt a nővel, ez eltartott kb. 1,5 évig, a lány szerelmes volt belé, de ez nem volt elég és szétmentek. Majd évekkel később közös munkahelyen kötöttek ki, a pasi is és a nő is megváltozott, mindketten átéltek közben nehézségeket az életben, megkomolyodtak. A pasi rájött, hogy szereti a nőt, a nő pedig azóta sem tudta elfelejteni, így most újra együtt vannak, de most vállalják is a kapcsolatukat...
2011. jan. 29. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És most mi a szitu? A lány elfeledte a dolgokat? Mi ez a pálfordulás a pasinál?
2011. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A lány nem feledte el a dolgokat és pont ez a(z egyik) probléma, mert azóta is benne van a tüske, hogy annak idején milyen csúnyán bánt vele a pasi. Nem tudom mi ez a változás, de tényleg úgy tűnik, hogy megváltozott a pasi, azóta meghalt az apukája, ez elég nagy törést okozott az életében... Egyébként szerintem a pasi nem az a fajta, aki túl sok nőnek kellene, nem csúnya vagy igénytelen, csak elég nyámnyila típus... A nő pedig kissé duci, bár most jól néz ki, sokat fogyott, lehet, hogy emiatt (is) figyelt fel rá újra a pasi...
2011. febr. 4. 21:28
 13/24 anonim ***** válasza:
És voltak kapcsolataik másokkal?
2011. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem
2011. febr. 5. 23:20
 15/24 anonim válasza:
Bizonyára azért szeretkeztek annak idején is olyan sokat,mert valami oknál fogva vonzódtak egymáshoz.Ez a lány egyébként meg te vagy?
2011. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem voltak másokkal kapcsolataik? Egyiknek sem? Egyik sem talált mást azidő alatt, míg külön voltak?
2011. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a lány. Azért nem voltak kapcsolataik, mert a pasi egy szerencsétlenség, a nőnek meg voltak futó románcai, de semmi komoly.
2011. febr. 6. 20:14
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogyhogy szerencsétlenség a pasi? :-) Mit tudott, illetve nem tudott?
2011. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát mert elég zárkózott, gyerekkori sérelmeiből kifolyólag... De én szeretem, és most ő is engem, de őszintén szólva (bár dolgozom rajta és nagyon szeretnék) mégsem merek benne maradéktalanul megbízni, állandóan eszembe jutnak a múltbéli dolgok, hogy annak idején mennyit szenvedtem miatta...

Mi van, ha megint elhagy?! Már nem élném túl, ha még egyszer összetörné a szívem... :(

2011. febr. 13. 11:27
 20/24 anonim ***** válasza:
És most hogyhogy belédszeretett? Ha akkor nem ment... Gondolom, tudja, mit okozott akkor neked...
2011. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!