Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külsőre nem a legszebb, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem a legszebb, de a személyisége tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel nemrég ismerkedtem meg, és a fent említett állítás van érvényben.

Tehát külsőre nem egy bombacsaj, sőt, de a személyisége nagyon megfogott.

A baj csak az, hogy haverok, stb hogy fogadják majd...

Kiröhögnek tuti, hogy ilyen randa nőve jöttem össze.

Jó egy dolog hogy ne adjak az ő véleményükre, de akkor is.

Akkor adjam fel az egész baráti körömet, a csaj miatt, merthameg nem teszem akkor én leszek az akin mindig röhögnek. (korábban híres voltam arról, hogy mindig nagyon szép csajokkal jöttem össze, és mindeni irigyelte)

DE ez msot valahogy más....

18/F


2011. jan. 29. 23:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a haveri körről annyit, hogy állandóan sz*patjuk, szivatjuk egymást, kibeszéljük a másikat, stb, tehát vérbeli gennyládák vagyunk egymással...XD
2011. jan. 29. 23:57
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Erről az "Indul a bakterház" klasszikus mondata ugrik be:


"hunyjuk be a szemünket, oszt úgy falatozzunk..."

2011. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok de nagyjából a szitu ugyanaz.Mikor össze jötünk a párommal akkor ez nem érdekelt de jó fél év után kicsit rosszul esett hogy sokan nem tartják 1 álompasinak és megjegyzéseket tesznek.Mostanra kicsit beletörődtem hogy vannak hülye emberek akik csak a maszkot látják és nem akarnak mögé látni.Szerintem egy próbát megér,de mondjuk ha te is rondának látod szegény csajt akkor nem egy hosszú kapcsolatra van kilátás,bár ez magánvélemény.
2011. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. 18éves vagy, és kinevetnek a barátaid, mert nem olyan szép a barátnőd? Akkor ezek nem barátok!

De télleg ne törődj velük, a szivedet nem azért adod oda más lánynak, mert a barátaidnak tetszik! :)

2011. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Ha tényleg a barátaid nem nevetnek ki, akárkivel is jössz össze. Akik egy ilyen esetben röhögnek, legjobb esetben is max haverok, de semmi több.

Másodszor. Szerintem szerelmes még biztos nem vagy, mert akkor egyszerűen nem merülnének fel benned ilyen kérdések. Szerintem egyenlőre csak randizz vele, ismerd meg minél jobban.

2011. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már amiatt vesd el a kapcsolatot,mert páran megjegyzéseket fűznének hozzá...
2011. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak 18 vagy nem valószínű, hogy vele fogod leélni az életed. Ha csajozni akarsz csak akkor szinte biztosan rossz választás.

Ha hosszú komoly kapcsolatot szeretnél akkor a kettőtök közötti harmónia és a belső kisugárzás sokkal fontosabb mint a külsőség. Ebben az esetben próbáld meg és tarts ki mellette.

A szerelem idővel elmúlik, viszont a másik elfogadása, megértése a közös hullámhossz a hosszú biztos kapcsolat alapja.

F/43

2011. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ha a csaj külseje szexuálisan nem vonz téged, akkor felesleges próbálkoznod, de ha vonz, akkor nyugodtan próbáld mg, a haverokat le kell sz4rni, rengetegszer eshet még meg veldd az életben hogy ilyen áldozatokat kell hoznod 1 nőért...:)
2011. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ezt az érzést úgy hívják, hogy igaz szerelem.



szóval, hogyha a barátaid annyira gyerekesek, hogy nem tudják ezt felfogni akkor szerintem tojd le őket:)

2011. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add fel ezt a "baráti" körödet, ha ilyenek. Egyébként, ha szexuálisan nem vonz, akkor tényleg nincs értelme, viszont az, hogy "külsőre nem a legszebb" még nem jelenti, hogy ronda... Megtapasztalod, hogy igen is a belső értékek a fontosabbak (micsoda közhely:)).
2011. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!