Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az mostanság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mostanság hogy a legtöbb srácnak a pláz@pics@ kinézetű csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az már nem is elég ha adok a külsőmre,természetes a kisugárzásom stb...
2011. jan. 30. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én rühellem a pláz@apics@k@t,és merem állítani,vannak így még rajtam kívűl páran
2011. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A "bejövés" alatt, gondolom, tetszést értesz, szexuális vonzalmat. Ennyiben ki is merül ez a vonzalom. Ha valaki mutatós (mint a plázapics@k legtöbbje), az csupán a szexuális vágyat ébreszti fel a férfiban, mást nemigen. Márpedig egy kapcsolathoz (urambocsáss, egy házassághoz) más is kell.
2011. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
rossz körökben ismerkedsz... az én ismerőseim közül senki sem kedveli a műbabákat.
2011. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ez így lenne.. Az egyetlen ok amiért jobban tetsz(het)nek nekik, az az, hogy a plázacicák többségét könnyen meg is szerzik.. Ki ne csapna le egy könnyű prédára? A ragadozók világában is így van ez: Beteg/sérült áldozat= Könnyű kaja.. :D
2011. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A plázacicákról azt gondoljuk - jogosan - hogy nagyon hamar meg lehet őket dugni. Igazi barátnőnek viszont a kutyának sem kellenek, legfeljebb igazán buta pasiknak. Azoknak is csak azért, hogy villogjanak vele a hasonlóan sötét haverok előtt.
2011. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

16:45 Kár hogy nem ismerjük egymást...

16:48 Igen így értettem..úgy van ahogy mondod,de sajnos a pasik többsége ha meglát egy olyan csajt.. és meg is kapja...utána meg rádöbben hogy egy üres fejű liba de mégis az olyanokhoz vonzódik..nem tudom érted e amit mondani akarok:D

2011. jan. 30. 16:55
 7/21 A kérdező kommentje:
16:50 Az a baj hogy kevés fiú ismerősöm van,akiket ismerek pedig vagy volt barátaim vagy egyszerűen nem az esetem csak szimplán a barátom:)
2011. jan. 30. 17:00
 8/21 A kérdező kommentje:
16:51 Igen ez sajnos így van!:(
2011. jan. 30. 17:00
 9/21 A kérdező kommentje:

16:53 Igen azokat a lányokat nyilván könnyű megkapni...

Én meg itt vagyok átlagos kinézettel,természetes kisugárzással,kedves vagyok,csinosan öltözködöm,nem vagyok egy buta liba típus.. és mégsem vesz észre szinte senki..:S

2011. jan. 30. 17:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozok az elsö ember válaszához!!!

Viszont a Második emberke válasza is jo!

De én azt mondom nagyon sok lány és fiu van igy,hogy a szép lánynak ronda barátja van,és fiunak ronda csaja!

Szerintem nagyon sokan fel tették a kérdést hogy miért van ez igy!

Ha egy fiu vagy egy lány "felnönek" akkor másképpen fognak gondolkodni és akkor nem csak a külsö lesz a fontos!

Persze én is meg nézem a jo lányokat de tudom legbelül lehet nem olyan "szép".

Elsö benyomás terén jo ha kicsit adsz magadra.

De ha valaki meg ismer téged hogy te milyen vagy akkor azért fog szeretni!

Ha meg azért fog szeretni ahogy ki nézel,abbol nem sül ki semi jo!

(22-F)

2011. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!