Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az mostanság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mostanság hogy a legtöbb srácnak a pláz@pics@ kinézetű csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az már nem is elég ha adok a külsőmre,természetes a kisugárzásom stb...
2011. jan. 30. 16:40
1 2 3
 11/21 biohazardxxx ***** válasza:
100%

a mai világ már torzul és csak az számit hogy jol nézzen ki és nem baj ha hóóóót hülye a csaj... a belső tulajdonság már nem divat a mai világban... én régimódi vagyok és adok a belsőre, jobban mint a külsőre de ez a helyzet ma már kihalóban van... egyre fiatalabban dugnak nagylányoskodnak és az számit már csak hogy 10/10 pontos külső legyen... A fiúknál is ugyanez helyzet csak ott ők nem férfiak és azt játszák hogy azok... ilyen kis 50kg-os mitugrász emos hülyegyerekek... :D emberi mérték nincs rájuk...


23F

2011. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

17:13 Őszinte leszek nyilván én is megválogatom hogy kivel jövök össze,nem fogok a legcsúnyább sráccal összejönni csak azért hogy legyen valakim,de nem is a "hercegemre" várok nekem egy átlagos kinézetű srácra lenne szükségem akinek a belső tulajdonságai is megfognak.Hiszen a külső mit sem ér ha belül egy...

Úgy gondolom,hogy nem túl nagyok az elvárásaim!

2011. jan. 30. 17:20
 13/21 A kérdező kommentje:
17:16 Sajnos teljesen jól látod a helyzetet:D és ez a változás elég szomorú..:(
2011. jan. 30. 17:23
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A "Második emberke" vagyok, a 16.48-as.


Megértem, hogy nagyon zavar, hogy a pasik az ilyen nőkre gerjednek, de hidd el, hogy ez a legtöbb férfinél tényleg kimerül annyiban, hogy megnézzük őket az utcán, plázában stb., utánukfordulunk, mert dekoratívak.

De nekem pl. (és még sok-sok férfitársamnak) az kell, hogy a komoly kapcsolatban tisztelhessem a nőt, tudjak vele értelmesen beszélgetni, vitatkozni, mélyérzelmű -érzésű legyen.

Sőt, mondok még valamit: ha együtt élünk egy nővel, a nő lehet akármilyen szép, gyönyörű, egy idő után már szinte fel sem tűnik, mert az embert szeretjük benne, a társat. De gondolom, ez fordítva is igaz: lehet a pasi Johnny Depp, a feleségének egy idő után szinte már fel sem tűnik a jóképűsége.

2011. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én még középsulis vagyok nekem pl ezért sem volt még barátom, mert a korombeli fiúk legtöbb része az olyan lányokat szeretik. és én nem vagyok ilyen, hanem egyszerűbb.

de azért biztos vannak normális pasik.

2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

bejön=fogomdugom

és nemtöbb.

2011. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Olyan 16 éves lehetsz. A korodbelieknél nem csodálom, ha így van. Kicsit idősebben már tényleg nem az számít.
2011. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
18:11 17 vagyok:D
2011. jan. 30. 18:26
 19/21 anonim ***** válasza:
Hozzád pl. én illenék (második emberke, 16.48-as :-D), mivel 23 éves vagyok. A te korodbéli tinédzsereket még tényleg elbűvölik a plázapics@k, engem is elvarázsoltak anno, de ma már más a fő szempontom.
2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ...
2011. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!