Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az előnye és hátránya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye és hátránya annak, ha egy lány és egy fiú osztálytársak, de együtt vannak?

Figyelt kérdés
soroljatok fel légyszi:)Szerintetek miért jó és miért nem...
2009. febr. 6. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó mert folyton eggyütt vannak , és rossz ha összevesznek vagy szakitanak mert akkor évekig eggyutt vannak egy teremben és lehet hogy mérgesek egymásra de már nem ugy néyel rá arra a személyre mind azelött...
2009. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, mert mindig együtt lehetsz vele.:)

Rossz, mert mindig együtt kell lenned vele.:D

2009. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden lépésedet látja, mindent tud rólad, bármit mondassz az osztályodban akárkinek azt ő tudni fogja, nem létezhetsz nélküle, nem lesz úgymond 1 nyugodt perced sem. Ha pedig szakítotok akkor nagyon kegyetlenül megszívhatod, ha a szakítás veszekedés vagy ilyesmi miatt fordul elő.

Amilyen f*sz vagyok én még bele is mennék...de nem lehet mindenki olyan elszánt.

2009. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Félreértések elkerülése végett: nem azért szívhatod meg mert akkor ti most ketten konfligtusba lesztek, hanem könnyen kiteregheti a másik fél az egész iskolának a volt magánéletedet. Könnyen előfordulhat, hogy akár az egész iskola röhögne rajtad ha kitudódna ez meg az, amit szépen át is költene.
2009. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én úgy gondolom az is csak előny,ha mindig vele vagyok,mivel megismerem teljesen és nagyon erős a kapcsolatunk már 8 hónapja,SZERETJÜK EGYMÁST!:)Én pl. legjobb barátnőmnél úgy vettem észre,ha együtt vannak mindig csak a legjobb oldalukat mutatják egymásnak és ez nem hinném,hogy előny...nem ismerik meg egymást teljesen..én úgy érzem nálunk ez rengeteget segített,hogy ilyen erős lett már az első kapcsolatom(neki is én),megismertem MINDEN hibáját és ő is és,így SZERETJÜK egymást teljes szívből.Ezért gondolom!
2009. febr. 6. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Előnye:Mindig együtt lehettek

Hátránya:Bekavarhatnak az irigy,féltékeny osztálytársak,vagy szakításkor nem fogjátok tudni egymást elfelejteni mert akkor meg kötelező együtt lennek minden hétköznap.


Az osztálytársaimmal már előfordult ilyen.A legjobb barátnőm és az egyik fiu osztálytársam egy osztályba jártunk általánosba és ők együtt voltak de egy csak bekavart és szakítottak.Utána ujra összehoztam őket de akkor már a másik barátnőmmel falaztunk nekik nehogy megint bekavarjon az a csaj :)

Utána jött a középsuli és sajnos mindketten külön utakra mentek :(

Olyanok voltak nekem mindkettem mintha a testvéreim lettek volna védtem őket amíg tudtam.

2009. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyék vagytok?

Az előnye az hogy ott van meletted, nem muszálj hogy egész nap egymást figyeljétek, nyalakodjatok, ugyanugy lehettek külön a baráti társaságotokba, sőt az a legroszabb amit tehetsz hogy vele ülsz állandóan elvagy vele, egy hónap mulva anyira megunod hogy nem fogsz tudni mit csinálni...

Légy olyan mint amilyen normálisan vagy, majd mikor kettesben vagytok akkor mehet a smaci.

2009. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én több mint két éve az osztálytársammal járok, szóval etéren van már tapasztalatom :)

Előnye annyi, hogy tudom, mi történik vele a napjai nagy részében, és tényleg nagyon meg lehet ismerni a másikat.

De több hátránya van. Minden stressz, probléma így a partner nyakába is zúdul, ha valami felidegesít a suliban, akkor abból kap a másik is. A haverokkal, barátokkal nehézkesebb a kapcsolattartás, mert hát ott a barátnő is.. Osztálytársak rinyálása, kiutálása természetesen alap. Emellett hátrány, hogy sokat vagyunk együtt. Persze, minden szerelmes pár arra vágyik, hogy végre láthassa a másikat, de pont ez lobogtatja a tüzet legjobban. A hiány. Itt ez ugyebár nem adott. Ehelyett a fél napot együtt töltjük, de rosszul. Ha pedig még délután is összefutunk, hogy kicsit szeressük is egymást, akkor meg már egész nap egymás nyakában lógunk.

Szóval nekem az a véleményem, ez a dolog egy elég kemény próbája a kapcsolatnak, de azért bizonyos szinten jó is. Mindenesetre örülök, hogy jövőre már egyetemre megyünk. :)

2009. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!