Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Belsőre tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Belsőre tetszik, külsőre nem

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy barátom. Kb. egy éve vagyunk együtt.

Éshát belsőre ő az igazi, teljesen olyan mint én, megértő, elfogad, stb... de külsőre, wááh :S szörnyű. és most értitek, ez nem is lenne olyan nagy baj, de folyton hozzám akar bújni, hozzámérni, meg közel lenni hozzám. Olyan mértékben taszít a közelsége hogy legszívesebben nem engedném magamhoz, de most nem lökhetem el.. és mondom, belsőre meg imádom!! mi a fenét tegyek? :S tényleg eléggé ápolatlan, a keze is, fogai, pl.

Tudom hogy nem kéne hogy számítson, meg hogy szörnyű ember vagyok, de nem tehetek róla!

szerintetek mit csináljak?

17/L


2011. jan. 30. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
és egy év kellett, hogy kiderüljön, hogy nem tetszik?
2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Komolyan az a kérdés, hogy "Mit csinálj?" ????


Annyira egyértelmű. Működik ez így szerinted? De most úgy őszintén...

2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Mi a lényeg neked:

a külső?

vagy a belső?

2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
xD nem... csak eddig nem nagyon volt ilyen szituáció hogy ennyiszer bújt volna hozzám. örülök hogy nem több mint egy év.
2011. jan. 30. 17:13
 5/25 A kérdező kommentje:
a belső a lényeg hát persze! de ha ilyen szinten nem vonzódok hozzá?
2011. jan. 30. 17:13
 6/25 A kérdező kommentje:
vagy akkor úgy kérdezem hogy Te mit tennél?
2011. jan. 30. 17:14
 7/25 anonim ***** válasza:
De, igenis tehetsz róla, mert nem lenne muszáj együtt lenned vele. Egyébként ha jóban vagytok, említsd meg neki, hogy zavar az ápolatlansága. Biztos vagyok benne, hogy ha fontos vagy neki, érdekelni fogja a véleményed, s megfogadja a tanácsod.:) Mindenesetre először is mérlegelj, hogy barátként, vagy partnerként kötődsz hozzá, mert egyikőtöknek sem jó, ha boldogtalan vagy mellette. Egy kapcsolathoz szükségeltetik a kölcsönös vonzalom is.:)
2011. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak mi most akartunk összejönni de viszakodok, nem tudom hogy mondjam meg
2011. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlanságra nincs mentség. Röhej ám, hogy emiatt te érzed magad szarul. Amúgy az ilyen ember jó barátnak, csak félsz, hogyha megmondod, hogy csak barátság, akkor elveszíted mi? Na ez meg érzelmi zsarolás és kötelet adnék érte, amellett, hogy ha ezt eljátszaná nem is igazi barát. Egyébként beszélj vele, hogy adjon már magára, mert viszolyogsz tőle és visszataszító. Ezen változtatni csak egy fürdőszoba kell. Megalázó tudom, hogy ezt el kell mondanod neki, de máshogy nem megy. Kezd neki úgy, hogy nem tulajdonítsz neki akkora jelentőséget, de szívesebb éreznéd közel magadhoz ha... Ha fölháborodna, mond meg neki, hogy azt hitted vagytok annyira jóban, hogy nem megsértődik ezen, hanem ad a véleményedre.
2011. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom csak kicsit kínos ezt így másnak megemlíteni. de teljesen igazad van.. hm végül is barátként nem zavarna.. meggondolom, csakhát egyébként meg egy rendes fiú :/
2011. jan. 30. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!