Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmes belém, és én is, de én még nem akarok kapcsolatot, akkor hogy mondjam ezt el neki? (16f)

Figyelt kérdés

Nem vagyok még ilyenekre felkészülve,de nem akarom,hogy azt higyje,hogy csak habi,mert tényleg szeretem,de többet mint barát,csak vele szeretnék,de nem most =/

Még nem érzem magam kész rá.

De azt sem akarom,hogy ez miatt itthagyjon,mert szánalmas vagyok... :(

Mit csináljak ?


2011. jan. 31. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból szerencsés vagy, hogy az a lány szeret, és általában a lányok nem hagyják faképnél azt, akit szeretnek, csak azért, mert a másiknak nem kell. Szóval barátságban lehettek attól még. Habár számomra érdekes, hogy ha szereted, miért nem akarsz tőle kapcsolatot. Csak egy vélemény..de szerintem nem szereted.
2011. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne légy már ilyen...
2011. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem az első barátom mint te! Szerintem ne hülyítsd, hanem döntsd el magadba h mit is akarsz valójában és mondd el neki h most akarsz normálisan járni vele vagy nem! Barátok attól még maradhattok, csak akkor szerintem már úgyse fogtok túl sokat találkozni. 20/L
2011. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát apám én 16 évesen örültem volna ha valaki szerelmes belém. Simán bevállaltam volna egy kapcsolatot, nincs benne semmi rossz.

Gondolj bele, hogy még szexet is kaphatsz tőle.

2011. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

TUDOM!!!!!

És nem tudom,hogy mi van,mert szeretem,mert téll egész nap rá gondolok :$ de ha rákérdez,hogy mi lenne,ha azt mondaná,hogy szerelmes belém,akkor mindig elterelem a szót....

2011. jan. 31. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Na az ilyen pasik azok nem igazi pasik!! Akik csak kihasználják a szex lehetőségét egy kapcsolatban. Ez undorító dolog. Csak aztán nehogy valakitől visszakapd ugyanezt! Tudod jellemtelen dolog más érzéseivel játszani!!! Akkor mondd meg neki nyíltan mit akarsz!
2011. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide az,hogy csak kihaszanálom a sex lehetőségét ???? !!!!!!!!!

Mondtam ilyet egy szóval is ???

Nem értem honnan szeded ezt a fasságot.....

Én nem ilyen vagyok,ha ilyen lennék akkor annyi eszem nyílván lenne,hogy először összejönnék vele,aztán úgyis hagyná magát,mert belém van esve !!!!

Ne idegesíts már a hülyeségeiddel....

2011. jan. 31. 12:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rád mondtam kérdező! :) Az egyik válaszolóra mondtam, aki azt írta, hogy ő kihasználná a lehetőséget.
2011. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

óóóóó :$

Na most beégtem :)

Én kérek elnézést az én kurvä anyám... :)

2011. jan. 31. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem rád mondtam kérdező! :) Az egyik válaszolóra mondtam, aki azt írta, hogy ő kihasználná a lehetőséget."


16 évesen megtettem volna.

Igazából abban mi a kihasználás ha a csaj szeret, a pasi is szereti a csajt és lefekszenek? Itt most ez a helyzet.

2011. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!