Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Vagy mondjak egyáltalán valamit neki?

Figyelt kérdés

tehát van egy srác akit kb. 3 éve ismerek, de csak tavaly tavasz körül kezdtünk el többet beszélgetni

én nem adtam felé semmi jelet, mert szimplán barátnak éreztem

egyszer találkoztunk úgy, hogy kettesben voltunk és azt éreztem, hogy többet akar

ezt megkérdeztem tőle és ki is derült az igazam, akkor leállítottam és közöltem vele, hogy csak barátként tekintek rá

kicsit csalódott volt, de ugyanúgy beszélgettünk utána is

ugye ennek már fél éve és azóta is jóban vagyunk meg találkozunk párszor, nagyon jó barátomnak tekintem

azonban kiderült, hogy még mindig belém van zúgva mert rám küldte a haverját, hogy kiderítse van-e esélye nálam

én nem szeretnék tőle semmit, nem tudok mást elképzelni vele mint barátságot

nyomatékosítsam ezt újra benne vagy tegyek úgy mintha nem tudnám?

de valamelyest mégiscsak kellemetlen lenne ez mindkettőnknek


2011. jan. 31. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem szeretnél tőle semmit:) Még egyszer határozottabban:)!
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de jobban jársz, ha teljesen leépíted. Szerintem ő is jobban jár, mert amíg barátkozol vele, addig mindig reménykedni fog.
2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Norb66 ***** válasza:
Mindenképpen úgy mondd meg neki, hogy ne bántsd meg!!! Továbbra is maradj vele sokat, de csak azzal a feltétellel hogy nem tesz semmi rosszat. Ezzel nem ártasz magadnak, de ugyanakkor valamennyire megvigasztalod vele. Jut eszembe, megvigasztalás. Mondd el neki, hogy megtalálja majd azt a lányt akit keres, és te mindig itt leszel neki, vagy valami ilyesmit, te ismered, neked kell tudnod mit mondj neki, de még egyszer mondom, ne bántsd meg, így sem kellemes neki.
2011. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!