Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
van egy srác. Beszélgetünk és szoktunk is találkozni néha a buszmegben beszélgetünk.. És mondja nekem mindig h bejövök neki meg h aricsajszi vagyok.. Mit mondjak neki vagy hogy mondjak meg neki hogy én többet szeretnék szimpla barátságnál
2010. febr. 3. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia lenne kedves ismerkedni kicsit komolyabba?
2010. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kicsit titokzatosan akartam.. H nem szokimondo de.. tudod.. bövebben
2010. febr. 3. 21:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát én szókimondó típus vagyok, szerintem a legjobb megoldás, ha egyenesen megmondod, hogy többet szeretnél barátságnál.;)


-Haxx*

2010. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

mikor épp a fikusz öntözési szokásaitokról folytattok rendkívül magasröptű társalgást, gyorsan kiáltsd azt, hogy az égből esnek a camambert sajtok és mikro felnéz az égre szenvedélyes csókot nyomj az ajkaira.

ez elég titokzatos, de azért rájön, mit akarsz.

2010. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
16 éves fiuk tanácsai nektek mi jön be? Hogy szeretitek?!
2010. febr. 5. 15:19
 6/20 anonim ***** válasza:
2010. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ha nyúl vagy lépni, akkor kényszerítsd rá, hogy ő válaszoljon. ez elsőre hülyén hangzik, de a lényege, hogy ne csak utalj rá, hanem tegyél érte érdemi lépéseket. pl hívd el egy buliba magaddal ha mész. és ha elfogadja a meghívást, akkor biztosan ő is akar vmit. már persze ha nem fogadja el, akkor ezt nem azt jelenti hogy nem akar, mert ha pl van rá oka(dolgozik, már máshova elígérkezett stb) attól még lehet. meg amúgy is látni azt, hogy lesz-e vmi vagy nem, általában lány-fiú barátság nincs, legalábbis iszonyatosan ritka, nekem is egy barátnőm van, aki barát és az is marad és maradt mindig is, és általában a baráti körben is ilyen a statisztika.hajrá!
2010. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
buliba nem igazán tudnám elhivni.. de más esetleg?!
2010. febr. 5. 16:27
 9/20 A kérdező kommentje:
de még az a géz h nekem azt mondták h ö nem akar kapcsolatot.. de abbol amit mondott nekem ez jött le enkem h nagyon bejövök neki meg ilyesmik..
2010. febr. 5. 16:30
 10/20 anonim ***** válasza:
bátorság, ez a lényeg. keményítsd meg magad ebben. állítsd kész tények elé. vagy ha minden kötél szakad, írsz neki egy levelet, és amikor leszállsz a buszról vagy amikor leszáll, odaadod neki.
2010. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!