Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomból miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomból miért nem jön soha egy kedvesség belülről, miért erőlteti csak?

Figyelt kérdés

a kapcsolat elejétől kezdve ilyen, soha egy bók, vagy kedves ugratás, vagy bármi- se szóban, de még sms-ben sem

most szülcsinapomra is akkora erőltetett kedvesség jött, mintha kötelező lenne.

létezhetnek érzéketlen emberek???


2011. máj. 23. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem léteznek érzéketlenek ,csak te olyan párt találtál aki nem illik hozzád.
2011. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sokszor kell ezt leírni, alapvető emberi tulajdonság, ha valamit már megszokik, nem tudja úgy értékelni, és csak akkor veszi észre magát, ha már nincs meg, sok mindenre igaz, persze nem ilyen drasztikus megoldás kell nektek, hanem egy jó elbeszélgetés, és nem ide irkálni. :)
2011. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 15-16 évesen. Meg kellett tanulnom szeretni. :) Éretlen még érzelmileg, nem tudsz mit tenni ellene.
2011. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ezekre eddig nem is gondoltam
2011. máj. 23. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, vannak érzelmileg hideg emberek. Akiknél ez komolyabb azokat szociálisan érzéketleneknek, szociopatáknak, majd pszichopatáknak nevezzük, ilyen emelkedő sorrendben.
2011. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom vannak azok is, akik még a pszichológusokat is megtévesztik a megnyerő modorukkal miközben pszichiátriai betegek, ők azok, akik terrorizálják otthon az asszonyt, de kívülre csupa jómodorok.
2011. máj. 23. 23:33
 7/14 lacsiga ***** válasza:

vannak olyan emberek akik nem pszihologiai esetek egéssz egyszerüen nem képesek érzelmeket kimutatni !

én is igy vagyok ezzel !

ez emberfüggö van aki erösnek akar látszani és egy idö után eluralkodik rajta ez !

de van aki iennek született hogy senkiben sem képes bizni és kifejezetten szeretni

ha van valami ami érdekel irj

2011. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!Az ilyen emberek sajnos sosem fogják kimutatni az érzésüket!Vagy,megtanulhatsz vele élni de egy nőnek mindig kelleni fog az érzelem és egy ilyen ember miatt kár lenne "leszokni" róla!

Nekem exem(apukája is ilyen)ugyan ilyen volt,csak ott épp levélben nagyon szépeket tudott írni de személyesen sose mondta volna magától hogy szeret vagy hogy egyáltalán mit érez!Nem örült,nem bánkódott, pókerarc és pá!A szex is érzelem mentes volt elég sokszor!Halálosan szerelmes voltam,meg akartam tanulni ezzel élni,de aztán rájöttem hogy egy nagy sz*rt leszek én más kedvéért fa!Szedjen össze olyat aki érzelem frigid vagy mit tudom én!

Azóta egy sokkal jobb kapcsolatban élek,ami szeretetben,szerelemben gazdag és nem adnám semmiért!Ő meg....nos,ő egy 16 éves lányt boldogít a hülyeségeivel!:)

24/L

2011. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

szóval ne is reménykedjek, hogy ez változni fog


annyit észrevettem az érzelmek kifejezését akkor használja, amikor manipulálni akar


pl amikor ki akartam dobni, ki bírta mondani, hogy szeret

megbocsátottam, azóta sem hallottam többször


vagy amikor hanyagolom, mert a semmit mondó sms-eire komolyan kedvem sincs már visszaírni, akkor is azt veszem észre szépen lassan, egyre szebb sms jön, de mihelyst reagálok és megnyugszik, hogy megvagyok, ahelyst megint semmi. hanem az időjárásról ír, meg hogy mit kajál!!

2011. máj. 24. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:

10:27 vok!

Hány évesek vagytok egyébként?

Szerintem nem fog változni!Nekem csak egyszer írta le töredelmesen mit jelentek neki...mikor elküldtem!Nem tudom hogy van e olyan ember aki változik...de az én tapasztalatom az hogy sosem fog!Ilyen volt 16 évesen is és most 24 évesen is!Tényleg csak azt tudom mondani hogy ne akarj ebbe beleszokni!Évről évre rosszabb lesz!Fiatal vagy még...találsz ezerszer jobbat!:)

2011. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!