Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már jó néhány napja csak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már jó néhány napja csak rá gondolok. Mintha a hatodik érzékem is azt súgná, hogy meg kell ismernem. Kezdeményezzek? L

Figyelt kérdés

Szóval... A fiúval az ismertségünk oviban kezdődött... :D De ez nem számít. Általános iskolába sem, és most gimibe sem ugyanoda járunk. Pár hónapja találtam rá a blogjára teljesen véletlenül, ami tetszett, néha olvasgattam és nagyon szimpatikus volt. De akkor úgy vettem le, hogy van barátnője, úgyhogy ez ennyiben is maradt. :D Utána nekem is volt egy rövid kapcsolatom, de tényleg rövid, és nem is szerelemből. Csak amolyan kavarás. Most több, mint 2 hónapja nincs senkim. Valamelyik nap az iskolában beszélgettünk az osztálytársaimmal, hogy kinek kik voltak az ovistársai, ott sorolgattuk a neveket, és ő is eszembe jutott. Azóta bejelöltem facebookon, visszajelölt, a blogját továbbra is olvasom, facebookon is követem, néha lájkolok, ő is lájkol, de ennyi. De annyira azt súgja a tudatalattim, hogy föl kéne vennem vele a kapcsolatot... Annyira olyan, mint én. Azokat a zenéket szereti, nekem szimpatikus stílusban ír, meg minden... És tetszik is =) azon gondolkodtam, hogy fölveszem msn-re, vagy írok neki levelet esetleg... vagy megdícsérem a blogját... Vagy valami :D de lehet, hogy ciki lenne, ha én kezdeményeznék, mint lány, nem? Vagy hogyan kezdjek közeledni hozzá? Városban még soha nem láttam (mármint szórakozni), úgyhogy ott nem tudok odamenni hozzá.

Valami tipp? =)

16/L


2011. jan. 31. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tökéletes amit irtál. Csak nyerni tudsz, ha mást nem is, tapasztalatot mindenképp.
2011. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norb66 ***** válasza:
Mindenképpen csak óvatosan, nehogy megijeszd. Egyébként ne a blogdicséréssel kezd, abból nem fog neki leesni mit is szeretnél :) Amúgy nem ciki. Sok sikert! :)
2011. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!