Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tesztelhetnem le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesztelhetnem le hogy huseges vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szeretik a fiuk ha tesztelik oket de megis ugy erzem muszaj megtegyem, segitsetek
2009. febr. 7. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. nézz szét a társkeresőkön, chat oldalakon, hány helyen keres szexpartnert, stb. Elég akár a mailjeibe belekukkantanod, vagy az MSN-naplóiba. Érhet meglepetés...És igen, ha már megtaláltad ezeken az oldalakon, kérhetsz tőle álnéven randit és ha belemegy, egyértelmű a szitu.
2009. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb,ha bízol benne!
2009. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a bízol benne nem épp megoldás, ha pl. okkal gyanakodsz, mert úgyis te esel pofára, a te szíved fogja összetörni.
2009. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy konkrétan valakivel van-e együtt melletted, csak a telefonja/e-mail fiókja lecsekkolásával vagy követéssel ellenőrizheted. Ha arra vagy kiváncsi, belemenne-e melletted másvalakivel randiba, egy dolgot ki lehet próbálni. Iwiwen megkeresteted egy csinos barátnőddel akit nem ismer, had flörtöljön (ha nincs ilyen lehetőséged, csinálj egy kamu iwiw fiókot, hihető képekkel - nem szupermodellekkel). Sok minden kiderül a válaszaiból. Csak vigyázni kell, nehogy megszimatolja, hogy kamuk a kérdések. Viszont ne feledd: sok ember automatikusan visszaflörtöl anélkül, hogy komolyan gondolná, ez nem számít semmit, ezen nem szabad kiakadni. Ha randira hívják és simán belemegy, az már viszont az az információ amit keresel.
2009. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem bízol benne, nem is szereted. Ha nem szereted akkor meg mért érdekel h. mit csinál?
2009. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek...Gondolj bele!Ha megtudja,hogy nyomozol utána, balhé lesz!
2009. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már ott tartasz, hogy leskelődsz utána, akkor az a kapcsolat a hanyatlásán lehet, mert nem a bizalom az alapja az egészek.
2009. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tesztelgess mert nekem majdnem ráment a kapcsolatom :S

Igazából én sem meg a barátom sem tudott semmiről

A barátom egyik rokona kavart be aki házas egy nő be akarta bizonyítani a barátomnak hogy nem vagyok hüséges mert nem akarta elhinni hogy az vagyok én más fiu néven irogatott nekem.Én megmondtam neki hogy szeretem a barátom és nem hagyom el de ekkor még nem sejtettem hogy az a nő irogat nekem.Hajnalban felhívta a barátomat és olyanokat hazudozott rólam hogy én meg akarom csalni meg ilyenek volt ebből csunya veszekedés is de már kibékültünk nagynehezewn a barátommal és megmondtam annak a nőnek ha mégegyszer beleavatkozik a kapcsolatunkba én is bekavarok neki hogy a férje el életre meg fogja utálni.Azota nem csinált semmit ma azzal hivta fel a barátomat hogy már megbánta az egészet meg ilyenek.Ésa ez az egész dolog miatt mindketten nagyon sokat sírtunk meg szenvedtünk :( Szoval ilyennel inkább ne próbálkozz mert tönkre mehet a kapcsolat még akkor is amikor más avatkozik bele a kapcsolatba

2009. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oo ooo ooo hat az elottem levonek... es mit szolsz ahoz hogyha tenyleg megcsalja vagy hasonlo es o eveket elpazarolt?a te eseted az mas!!!!ne keverd a dolgokat!!!en azt javaslom neked h kerdezd meg abbol nem lehet baj nem kutakodj utanna ne varialj, ter a lenyegre aztan a szavaibol es a viselkedesebol minden kiderul!
2009. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!