Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg huseges lanyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze.:) Nekem alapvető dolog a hűség.:))) 18/L
2011. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vannak még hűséges fiúk? ...-.-"
2011. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak.
2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vannak, azért ne keseredj el teljesen csak már ritka mint a fehér holló.

Sokan mondják mint ahogy az első hozzászóló is hogy neki alap dolog sztem egy kapcsolatnak mindig mindenki úgy áll hozzá hogy alap dolog és hogy nem fogja megcsalni a párját soha.

Sztem az a titka egy jól működő kapcsolatnak hogy ne csalja meg egyik sem a másikat hogy mindig valami újat valami friss szokatlan dolgot kell belevinni a kapcsolatba, egy idő után évek múlva mindig megjelenik az egyik fél mellett egy olyan aki megpróbál keresztbe tenni és tudni kell visszautasítani és ez akkor menni fog mind a két félnek hogyha nem unják egymást.

2011. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Második!! Vannak igen!!!
2011. máj. 22. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves 13.01 az első kommenteélő vagyok és soha nem csalnám meg a szerelmemet, többb mint egy éve vagyok vele együtt, nem csak úgy a levegőbe válaszoltam meg ezt a kérdést:)
2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

13:01es vagyok, ne haragudj hogyha félreérthetően írtam le nem neked szántam csak példának hogy mindig mindenki úgy áll hozzá egy kapcsolathoz hogy nem tenné meg és ez így van rendjén és nem is szabad megtenni.

Örülök hogy így látod hogy nem tennéd meg soha sem én is 2 éve vagyok a párommal és én is így érzem hogy sosem csalnám meg mert nagyon szeretem őt.

Én csak arra akartam rávilágítani egy kicsit hogy nagyon sok kapcsolatnak a megcsalás a vége, és általában nem az kezdeményez aki kapcsolatban van hanem egy harmadik személy és az a fél aki meg a kapcsolatban van először ellenkezik aztán izgalmassá válik neki az új dolog végül belemegy lehet nő vagy férfi... persze tisztelet a kivételnek csak az én tapasztalataim és a környezetemben élők élete alapján én így gondolom. persze nem minden esetben van így de már rengeteg ilyennel találkoztam.

2011. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor vannak, ha nem találkoznak a párjuknál jobban kinéző fiúval.
2011. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hol vannak?

19/F

2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vannak,csak egy párkapcsolatba általában van egy aki harmonikusan áll hozzá a kapcsolathoz,a másik meg lerombolja.
2011. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!