Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h a lanyok tobbsege huszon-eves korban nem becsulik meg a tisztesseges huseges fiukat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezért jó a harmincas nő. Csinos, tisztában van önmagával, az értékeivel. Képes szeretetet adni és fogadni. Fantasztikus a szex és hűséges.

26F

2011. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A többsége megbecsüli és együtt van egy tisztességes, kedves fiúval. Csak hát veled ugye ők már nem találkoznak...
2011. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lény vagyok, és 21 éves. Kivételek mindig vannak.

Párommal 2 éve vagyunk együtt és érdekes módon én tisztelem, megbecsülöm, Ő 27 éves.

De a legtöbb huszon éves lányok még gyerekek agyilag, de ezt fordított esetben is elmondhatjuk (pasik).

2011. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ösztönök. azzal meg én se tudok mit kezdeni.


egy rendes pasi.

2011. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vki komoly választ írt lény nemmel.

hmmmmmmmmm

2011. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 12 éves korom óta a hűséges pasikat kerestem, sőt akkoriban kifelyezetten azok a fiúk tetszettek akik külsőre nem tetszenek a környezetemben lévő lányoknak,mert azt gondoltam ők majd jobban értékelnek és nem csalnak meg.Hát jó nagy pofára esés volt,mert ugyan úgy volt, aki megcsalt, szóval erre nem lehet alapozni.Én hűséges típus vagyok és "elvárom" h. a párom is az legyen.Alapból nem értem azokat akik nem vmi probléma miatt csalják meg a kedvesüket hanem szimplán szórakozásból, vagy a strigulák miatt.Szóval én értékelem az őszinte, hűséges fiúkat.De pl. a nővérem úgy gondolkodik, h.ő nem foglalkozik azzal ha megcsalják amíg a férfi hozzá tér haza.Kinek mi.

26/l

2011. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert megtehetik! ki akarják magukat élni ahhoz pedig nem kell hűséges, tisztességes pali. majd amikor családot akarnak harminc év körül, akkor vadásznak a hűséges palikra. addig meg ba*szatják magukat a sok neandervölgyivel...
2011. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hol vannak ilyen pasik???

24L

2011. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!