Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek legjobban a párotokban?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságai miatt kedveltétek meg őt, mi az ami legjobban elbűvöl benneteket belőle, amiért csodáljátok, felnéztek rá, büszkék vagytok rá, ami nélkül nem tudnátok élni.


Normális válaszokat várok


2011. febr. 1. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Jóságos, gyermekien felszabadult tud lenni és nagyon szép, nem mindent megfejteni vágyó logikus gondolkodású. Határozott, nőies és nem kérdőjelez meg.
2011. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rendes megértő és szeret engem... és sosem hazudik
2011. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindent. Amit mások a hibáinak tartanak, azok is aranyos tulajdonságai, szerintem.
2011. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves,aranyos,figyelmes,sosem bántana,nagyon jó apa,szereti a családomat,szeret engem és hűséges.
2011. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Azt, hogy egy nagy maci, meg gyökér tufa! :D

Már egyszer itt le is írtam, ha nem a párom lenne, utálnám, de pont azt szeretem benne, hogy mellette én lehetek a jóságos, mert Ő mindenkit leolt, figyelmetlen, szétszórt. Így én vagyok mellette a szerető, gondoskodó, figyelmes, empatikus istenkaraj! :)

2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom nem tökéletes, de imádjuk egymást, jó tulajdonsága ami miatt beleszerettem az az, h:

-elég sírós vagyok,de ilyenkor nem ideges lesz,hanem megvígasztal, vagy azt mondja aranyos vagyok(ha egy megható filmen sírok)

-bújós típus

-sokban hasonló véleményen vagyunk

-szeretkezés közben odaadó és nem önző

-imádja a cicákat(én is) :-)

-elég befogadó és tanítható (vagyis el tudja hagyni a férfi büszkeségét és ha olyan van akkor megfogadja az okosabb tanácsát,illetve rá tudtam szoktani olyan dolgokra amiket eddig nem csinált csak mióta velem van....

2011. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy mély gondolkodású, filozófikus lélek, mint én. Talán ez fogott meg benne a legjobban. Szeretem, hogy ambíciózus, kreatív, megértő, és nem utolsó sorban szeret engem szíve minden szeretetével:)

N

2011. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind külsőleg, mint belsőleg elbűvöl és érezteti velem, hogy ő is ugyanezt érzi.

Kisfiús a bája, de ugyanakkor nagyon férfiasnak tartom, én pedig NŐnek érzem magam mellette. A testénak a puszta látványa is felizgat. Szexuálisan messzemenőkig figyel rám, az ágyban egyébként nagyon is összeillünk (...).


Őszinték vagyunk egymáshoz és ott próbáljuk segíteni egymást, ahol tudjuk.

Ha mégis valakinek valamilyen lelki problémája van, azt rögtön látjuk a másikon és még "melegében" megbeszéljük.


Az eddigi legőszintébb és szeretetteljesebb kapcsolatomban élek és vele szeretnék megöregedni.


22/L

2011. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nincs párom, de helyette szeretem magamat... Több okból is: intelligens, okos, vicces, kedves és hűséges vagyok. Ezen kívül megfelelően nézek ki, illetve a szerénység sem hiányzik belőlem.

21/F

2011. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Azeriel ***** válasza:
63%
utolsó te 1 önimádó egoista vagy :DDD nem ez volt a kérdés LOL
2011. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!