Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ritkán tudok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkán tudok a párommal aludni, pár napja együtt aludtunk, most meg nagyon rossz nélküle, nem vagyok jól. Más is érez igy?

Figyelt kérdés
ritkán van lehetőségünk együtt aludni. Nálunk nem lehet náluk nem lehet. (kivétel ha a szülők nincsenek otthon) Igy maradnak a hétvégék ha megyünk valahova, esetleg a nyári kirándulások. Az elmúlt napokban egyyütt aludtunk, most meg nagyon hiányzik. Mit tesztek ilyenkor? (18-19évesek vagyunk)
2009. febr. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Megtanuljuk, hogy a magyarban olyan betű, hogy "gyy" nincs, főleg nem az "együtt" szóban és hogy néhol ki kell tenni a vesszőket... Bocs, én sem vok nagy helyesírás guru (finoman szólva) de ez már nekem is fájt.
2009. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha joltudom benne van a gyakorikerdesek.hu szabalyaiban az,hogy kizarolag a kerdesre vallaszoljunk amit az illeto feltesz nekunk..es nem hogy a helyesirasat osszuk es szorozzuk..megtortenik barkivel..

S a kerdes feltevojenek,igen en is szoktam igy erezni s ilyenkor nagyon szar erzes fog el..de probalok betenni egy jo filmet vagy kimenni bulizni egyet azt csinalni ami lekoti a figyelmem,az sokat segit..egy ket nap s helyre jossz meglatod:*

2009. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

figyelj, ha valami nem tetszik légyszives ne válaszolj. Siettem azért irtam el, megvagyok győződve, hogy irok annyira helyesen mint Te, elvégeztem a tanitóképzőt, úgyhogy azért van fogalmam a dolgokról (hosszú i nincs a gépemen mielőtt bele kötnél)

A másik válaszadónak meg köszönet:)

2009. febr. 7. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak:Csak megcsúszott egy y-nal,nagy kaland...Te még nem írtál el semmit? Más is érez bizony,ekkor szoktuk mondani,hogy Hiányzik...

Meg kell szokni,hacsak nem tudtok a szülőkkel megegyezni valahogy...De miért nem engedik,hogy együtt éjszakázzatok? Elég idősek vagytok már hozzá...

2009. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neki kishúga van akivel egy szobában van, nekem meg nővérem, igy nem nagyon van lehetőség...meg azért a szülők annyira nem veszik "természetesen" a dolgot, sajnos:(

Ismét köszönöm:)

2009. febr. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!