Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak elég rossz természete van. Örökké kombinál. Fog majd változni idővel?

Figyelt kérdés

Alapjában véve rendes fiú, szeretem. Nagyon kombinálós, mindig gondol valamilyen hátsó dolgot, ami nekem eszembe sem jutott egy adott dologgal kapcsolatban (ez jó magyarosra sikeredett, de már késő van). Megbeszéltem vele már jó párszor, hogy amit mondok, az úgy van és hogy amint eddig is tapasztalhatta, őszinte vagyok. És hogy sokszor még ha kellemetlen is az aktuális téma vagy elmondani az igazat,nem szépítem a dolgokat, megmondom a "frankót". Ennek ellenére mintha a beszélgetés meg se történt volna.

Sajnos úgy látom, hogy magából indul ki. Sokmindent félre ért. Ártalmatlan dolgokat. És amikor sértődve rákérdez, vagy poénosan utal a dologra (holott nem arról van szó, amit ő feltételez), a végén hozzáteszi, hogy csak viccelt...

Hát legyen már őszinte, ne mondja, hogy viccelt, mert egyértelmű hogy nem.

Inkább ő nem őszinte olykor.

Csak sajna nekem meg rosszul esik, hogy nem veszi komolyan a szavam.

Ezt most jó értelmesen elmagyarázhattam, remélem értitek, miről van szó:D

19/l, 22/f


2011. febr. 2. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:

nem bízik benned, vagy magában vagy mindkettő


azabaj ez idővel csak rosszabb lesz :/


25F

2011. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonygatás helyett inkább tódíthatnál a gondolatán, olyan abszurd mértékig, hogy észrevegye magát.
2011. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
ehh pont ilyen volt a 22 éves barátom, talán ő az?:D de komolyan, egy az egyben így viselkedett :) én azon az állásponton vagyok, hogy annak, hogy megváltozzon, nagyon kicsi az esélye.. sajnos.
2011. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném, az enyémnek én vagyok az első:)

Szóval nyugi...

Hát még tűrök, máskülönben tündér egy pasi...ennyit csak el kell viselnem:(

2011. febr. 2. 01:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Fog változni, a rossz irányba.
2011. febr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínüleg sokat csalódott és azért ilyen bizalmatlan. Én is ilyen vagyok. Biztosan változhat ez, de nehéz lesz teljesen a bizalmába kerülni, ahogy nekem is.


"Egy sziget lett a szívem, mert a világ kietlen,

a hitem hitelbe adtam, így lett a lelkem hitetlen."

2011. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fog változni, igen, még rosszabb lesz, még jobban fog kombinálni.

Viszont ha elmondod neki, hogy ez így nem tetszik, megpróbálsz vele nyíltan, felnőtt módjára és őszintén beszélni, nagyobb sikereket érsz el.

2011. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezt én is így gondoltam...de mint a mellékelt ábra mutatja, nem jött be.
2011. febr. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!