Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Megbocsátott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Megbocsátottam neki. most mégis megint úgy érzem h valami nem stimmel?!

Figyelt kérdés

Na szóval bocsi ha hosszú lesz...

Kezdem az elején. Anno amikor megismerkedtünk neki volt bnője... megcsalta a csajt velem aztán 1 hónap múlva dobta miattam... ahhoz képest 1 év alatt sikerült párszor ugyanazzal a csajjal megcsalnia akit miattam dobott... megbocsájtottam neki... tudom hogy hülye vagyok (de nem ilyen válaszokat várnék).

Aztán szakítottunk mert 2009/2010es szilveszterkor ott volt a csajnál 2 hétre szilveszter után szakítottam vele sejtettem de nem mondta el.. végül rávettem magam h szakítok vele... azután 9 hónapig nem találkoztunk addig az exével (ugyanazzal a csajjal) élt... aztán most megint összejöttem vele mert hiányzott nagyon... most együtt élek vele... de valami nagyon nem stimmel megint de most tuti h nem ugyanaz a gádzsi... mert a másik csaj úgy megutálta... de én is.. most mégis vele vagyok és szeretem de nem tudom mit csináljak... ti megbocsátanátok egy ilyen embernek? nyugodtan szídjátok meg engem is... csak érdekelne hogy erre ki mit lépne... maradjak vele?


2011. febr. 2. 06:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején is bele kellett volna gondolni, hogy ha a barátnőjét megcsalja veled, akkor mennyi az esélye, hogy veled ugyanezt megcsinálja. Nyilván attól is függ hány évesek vagytok, mert más, ha egy 30-40 es férfiról van szó, de ha jól gondolom, ti még nagyon fiatalok vagytok. Egy 15-18 éves fiútól ne várd el, hogy örök hűséget fogadjon, mert nagyon ritka az olyan. Sajnos...
2011. febr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit hogy a drága egyetlenem annyi mindenben kamuzott hogy már azt sem hiszem el lassan amit kérdez... de mégis szeretem... mostanában így is többször jön oda hozzám meg többször mondja h szeret de tényleg nem tudom mi wan...
2011. febr. 2. 06:22
 3/24 A kérdező kommentje:
Most lesz 30 éves... szóval nem értem mért volt ilyen link... neem nem vagyunk tinik már:)
2011. febr. 2. 06:23
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Gádzsi??? Há akko ti morék vagytok rágjam meg a húúúsotokot!
2011. febr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány bazzeg... töltsek fel képet magamról azért mert leírtam 1 ilyen szót... jajj... utálom a romákat... mert ebben a kerületben is csak kötekedni tudnak.. semmi egyebet... szomszédomhoz épp most törtek be szóval hidd el nem szeretem őket kedves válaszoló!
2011. febr. 2. 06:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha vele maradsz, mindig ugyanígy el kell viselned majd, hogy megcsal és az orrodra is köti majd mindig, hogy megcsalt.

Még van időd, hogy kilépj a kapcsolatból és egy új barátot keress, mert rajta mindig osztozkodnod kell majd valakivel.

De ha te is megutáltad, nem hiszem, hogy célszerű lenne vele maradni.

Így kívülállóként nagyon egyszerű a helyzet, viszont a te helyedben sokan így cselekednénk, bár ezt már az én önérzetem sem bírná...

2011. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz hogy magamat tartom már hülyének... de szeretem belül és ezért nem tudom mit lépjek...:( kértem már tanácsot bnőktől barátoktól de nem jutottam előrébb mert mások a nézeteik...
2011. febr. 2. 06:52
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
De hiszen hülye vagy! Ezt nem lehet másképpen látni. Önértékelésed, tartásod nincs, persze hogy megcsalnak! Abszolút nem tudok tanácsot adni, mert csak felhúzom magam a viselkedéseden. Megcsal, mással él, aztán visszamész hozzá. Nóóórmális??!
2011. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Vártam már mikor lesz valaki aki ilyesmi választ ír...:) hülye vagyok az oké értem de sokat gondolkoztam már azon h szakítok vele kész ez így nem megy de mi lesz ha megint hiányzik majd?:S 9 hónap alattt amíg nem voltunk együtt nekem volt másik párom na Ő soha nem csalt meg és én sem Őt... de mindenre féltékeny volt... ezért mentünk szét vele...
2011. febr. 2. 07:21
 10/24 anonim ***** válasza:
Folyton csak a kifogások. Állj a sarkadra, és legyél igazi nő!
2011. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!