Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom és nagyon szerelmes de én így is megbocsátottam neki. jól tettem? Amúgy már 11 éve vagyunk együtt és van két gyermekünk.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 12:09
 1/9 Andrewka ***** válasza:
90%

Beléd szerelmes vagy az újba?

Ha beléd akkor nem csalt volna meg tehát rakd ki. Ha az újba akkor minek maradnál vele, tehát rakd ki.

Magyarul rosszul tetted h megbocsátottál

2009. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy gondolom, hogy minden helyzet más és más, egy botlás miatt nem biztos, hogy fel kell rúgni egy közös életet. Mert ha ez rendszeres lenne, akkor nem is kérdés. De egy alkalom, persze fáj az embernek. Engem is megcsaltak, és nem megbocsátottam, csak egyszerűen túl léptem rajta. Persze, nagyon megszenvedtem vele, de túl jutottunk rajta és most boldogabbak vagyunk mint valaha.A bizalom nehezen fog vissza állni, de van rá esély. Türelmesnek kell lenni. Szerintem mindenki érdemel még egy esélyt. Pláne ha már 11 évről és két gyerekről van szó.
2009. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem véletlenül tudtad meg, hanem azért mert ő mondta el neked, és csak egy alkalomról van szó akkor az azt jelenti, hogy tényleg megbánta és szeret. Nem mondom, hogy szegény ártatlan a körülmények áldozata lett, de azért egy esélyt még kaphat
2009. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az attol függ kibe szerelmes mert ha a másik nőbe akkor ti már nem nagyon fogtok békés-boldog családi életet élni!

Amikor érzelmileg is megcsalnak valakit az sokkal megbocsájthatatlanabb szerintem mintha "csak" egy meggondolatlan hancur lett volna!Képes mástba szerelmes lenni akkor téged már nem szeret és hidd el nem éri meg a 2 gyerek és a 11 év emlékéért együtt maradni!Én legalábbis nem tudnék vele kelni,feküdni,egyáltalán egy fedél alatt lakni hogy minden gondolata egy másik nőnél jár annál akit helyettem szeret.

2009. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Igen természetesen én is úgy értem a válaszom, hogy ha beléd szerelmes, ha nem, akkor teljesen más a helyzet.
2009. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a párod meg tudott csalni, akkor nem hiszem, hogy szeret. Mert ha valakit szeretek, akkor én másra sem tudok nézni, nemhogy megcsalni. Ha egyszer megtette, megteszi többször is. Főleg ha látja, hogy engedékeny vagy, gondolja, "majd úgyis megbocsát". Két gyerek mellett persze nem olyan egyszerű a "válás", őket is figyelembe kell venned, de ez nekik sem lesz jó, ha ez így fog menni. De kit is szeret?
2009. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom mindenki követhet el hibát. Egy félrelépés előfordul. Vannak az ember életében labilis pillanatok, legyen az akár egy veszekedés utáni idő, vagy egy hirtelen fellángolás. Persze ha másba szerelmes akkor tárgytalan amit mondtam, de ha téged szeret akkor szerintem nem döntöttél rosszul azzal, hogy megbocsátottál neki.
2009. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát...a barátod ugyis azt fogja csinálni amit a szive fog diktálni.Mást nem.Ez leginkább rajta mulik.

Probáljatok elmenni valahova,nyaralni vagy valami.Mint régen.És igy talán ujra menni fog a dolog.De ne nagyon huzd az idöt.Nehogy lekés rola.Sies utánna.:)

2009. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. 11 év alatt (még kimondani is sok O.O) eltud laposodni egy kapcsolat. Kell vmi új, abba a kapcsolatba! A változatosság gyönyörködtett...

(talán ez járhatott az ő fejében is lol)

2009. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!