Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok az elviselhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok az elviselhetetlen anyósotok miatt? Vagy léptetek már le ez miatt?

Figyelt kérdés
Hivatalosan még nem az anyósom, de szeretnénk a kedvesemmel összeházasodni néhány éven belül. Nem ismerek nála csodálatosabb nőt, és eszem ágában sincs elhagyni őt, de... Szóval az anyós jelöltemet nem tudom elviselni. Mesélhetnék konkrétabban is, de kíváncsi vagyok, kinél mikor, miért telt be a pohár.
2011. febr. 2. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha debil az anyós, akkor ne költözz oda soha, a nő költözzön hozzád, különben te is meg a gyerekek is szopni fognak.
2011. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok :)

De nem az anyósát kell szeretned, hanem a lányát, és ezt sose feledd :)

Nekem is borzalmas anyósom van, de különösebben nem érdekel, a lányát szeretem, és vele akarom leélni az életem, nem az annyával.

2011. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért szakítani nem szakítanék. De volt olyan anyósjelöltem, akit szívem szerint megtéptem volna. Lek*rvázott, ítélkezett rólam, közben a szemtől szembe meg jópofizott. És érdekes mód, mikor pár napig exemnél voltam nem volt hajlandó főtt ételt csinálni. Holott én aztán nem sok vizet zavartam, sőt, mindent próbáltam a lehető legprecízebben csinálni, és mindent feltakarítani, amit esetleg exem vagy én széthagytunk. Ráadásul fel is akart jelenteni, mert exem 16(fiú) én meg 18(lány) éves voltam, és kitalálta, hogy mivel mi lefeküdtünk, ez megrontás.... Nem miatta mentünk szét, de sokban hozzájárult, hogy ne akarjak minden áron kitartani exem mellett.
2011. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elintézhető, hogy házasság után ne legyen az életetek szerves része, akkor szerintem nagy hiba volna az anyós miatt szakítani.
2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagy igazság: "Jobb távoról szeretni, mint közelről gyűlölni." És ez nagyon így van. Ha komolyan gondoljátok az együttélést, akkor úgy tervezzétek, hogy valahol nagyon távol az anyósodtól telepedjetek le. Mondjuk max. havonta 1x látni néhány órát, azt muszáj elviseli az embernek a párja miatt, de azt végülis ki lehet bírni. Mert bármennyire gyűlölöd is, neki akkor is örökre ez marad az édesanyja, és ezen nem lehet változtatni. De emiatt ne hagyd el, ha tényleg szereted! (én is gyűlölöm az anyósomat, és már 16 éve vagyunk házasok)
2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most jön az a mondás, hogy "Akkor jó az anyós, ha porhanyós!"

(de nem.. vannak kedves anyósok is... mondjuk nekem még nem volt, de vannak...)

Amúgy nem jó dolog szakítani. Csak szigeteld el a nőt. Csökkentsd a minimumra a kapcsolatot vele. Persze ne tiltsd el tőle a kedvesed, csak finoman jelezz neki, hogy neked ez így nem jó buli.


És hogy konkrétat is írjak? Volt, mikor magunkra csuktuk a szobaajtót, és khm... szóval szerencsénk volt, hogy be is zártuk. De addig b*szogatott valami ürüggyel ilyenkor, amíg ki nem mentünk. Itt telt be a pohár. Aztán nem tettem be hozzá többet a lábam. Keresnünk kellett más kéglit. :S

2011. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem Józsinak hívnak, nem kecskemét környéki vagy, adok egy tanácsot. :) Pl egyik ismerősöm lány a pasiját nem bírja az anyósa, azért mert féltékeny az anyós. Ezt pl ki lehet küszöbölni, azzal hogy megpróbálod megnyerni az anyóst, kedves vagy vele segíted, meghallgatod, kis ajándék. Szóval lekenyerezed. És miért utálna az ember valakit aki a barátod? Még ha látszólag is. Amit tudok javasolni, ha szereted a lányt, kicsit nyerd meg az anyós szívét, és máris béke lesz. Legalábbis szerintem nem rossz megoldás.
2011. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3.5 éve kenyerezek, eddig nem sikerült. :) Részemről be is fejeztem a jópofizást. Nem iszom, nem dohányzom, udvarias, rendes srác vagyok, jól bánok a kislányával, és anyagilag sem lehet rám panasza, még is olyan, mintha Én nem lennék elég az Ő egyetlen kislányának, vagy mifene... Na mind1, azért köszönöm a tanácsokat. :)
2011. febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!