Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 eves kapcsolatban eltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eves kapcsolatban eltunk, az este tudatta velem, hogy terhes es el akar hagyni. Egyedul akarja kihordani a terhesseget nincs szuksege a segitsegemre. De miert tette ezt?

Figyelt kérdés
Boldog parkapcsolat volt nem volt veszekedes csak 2 szer de az is nem nagy gond volt. En mellette akarok lenni es felesegul venni ot mert nagyon szeretem es O is szeret vagy mar ki hult minden az o reszerol. Terveztuk h ide koltozik hozzam valentin napra
2009. febr. 8. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem neki teszed fel ezt a kérdést?Mondd el neki,hogy hogyan érzel!Bitosa volt ott valami,ami miatt elhagyott,csak úgy ok nélkül nem hagynak el senkit!
2009. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mer' állandóan a gyagyás tévét bámulja, ahol "kimosták" az agyát, és elhitették vele, hogy a modern, trendi nők kemények,nincs szükségük senkire- legfőképp Istenre nem- és tök ciki férjhez menni, meg együtt gyereket nevelni......((((((
2009. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem tőled terhes...? Csak felvetés, ha esetleg még nem fordult volna meg a fejedben...


Ha ez a helyzet, akkor sajnálom:(


Viszont ha nem, akkor sok sikert a megbeszéléshez.

2009. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből az jutott eszembe,hogy mivel állapotos,ilyenkor különösen zavart,érzékeny egy nő és lehet csak hirtelen felindulásból mondhatta.De a legjobb,ha megkérdezed!
2009. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
feltettem neki is a kerdest h miert csinalta ezt de nem valaszolt. Ha mastol van a gyerek akkor jobb ha elkoltozik az az ember onnan mar a telefont sem veszi fel ha el megyek hozza kerget el s azt is mondta h fel jelent zaklatasert ha meg keressem szulei sem tudjak miert viselkedik igy pedig ok is tudjak h terhes
2009. febr. 9. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor megkattant!

Tuti nem kaptatok össze semmin,amire esteleg érzékenyebben reagált a terhesség miatt?

2009. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a gyerek tolem van ebben biztos vagyok ha pedig nem akkor a masik pasi valami nelkul marad tegnap este el beszelgettunk s holnap koltozik nalam nem fel s nem is ijjedt meg csak egy kicsit egyedul akart lenni mielott oda koltozik hozzam szerencsere meg oldodott minden :) :D
2009. febr. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!