Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 1 éve vagyunk együtt, semmi sem olyan, mint régen.

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk. A kapcsolatunk elején a barátommal sokat msn-eztünk ('távkapcsolatban' vagyunk, heti 2-3 alkalommal találkozunk), de most már alig beszél velem msn-en. Más lányok képeit lájkolja facebookon, és kommentárt is ír némelyiküknek, hogy jól néznek ki. Amikor együtt vagyunk, akkor azt érzem, hogy szeret, de amikor külön vagyunk, alig keres, és tényleg más csajoknak bókolgat helyettem. Nem szeret már? Vagy én fújom fel a dolgot? Igazából az nem zavarna, hogy más lányokat is megnéz, mert nem vak, csak nem értem, hogy miért kell nekik elmondania, hogy tetszenek neki??
2011. febr. 3. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, kérlek, hiába vagytok 22 évesek, még nem nőttetek fel, ezt így érezni. Te nem mersz a szemébe mondani bizonyos dolgokat, ő pedig nem beszél neked arról, hogy megingott a kapcsolatotok.

Miért van ez? Pontosan ezért, az őszinte kommunikáció hiánya miatt. Bár, ha jobban belegondolok, lehet, hogy pontosan ezért tudtatok együtt maradni 1 évig.

2011. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé úgy tűnik, hogy vagy nem szeret, vagy nem tudja mi a módi. Vagy ennyire nem tisztel. Ha szeretne veled szeretne beszélni, neked bókolna, és nem érdekelné más csaj a facebookon, hogy lájkolja. Az én párom egyszer lájkolt egy csaj képét, és kérdőre vontam, hogy mégis miért? nem tudott rá konkrét választ adni, de aztmodta, hogy ha tehetné visszacsinálná, mert mellettem ilyet nem lehet tenni. Nekem nem tetszene, ha mindenkit lájkolna. Egy idő után törölte magát azzal a feltétellel, hogy én is töröljem magam. Beszélgetni kell, mondd el neki, hogy mi bánt, ha neki ezt természetes az gáz. 24N
2011. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11:28

Hát azért te sem vagy semmi.

Ha ennyire nem adsz szabadságot a pasidnak, hamar el fog szökni.

Tudod, van ez a régi mondás: "Ha megkötözöd, elveszted, ha elengeded, megtartod…"

Én nem szívesen maradnék egy olyan lány mellett, aki ennyire beszabályozza, mit csinálok akár a virtuális életben... Mivel én sem szabályozom őt.

2011. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szabályzom, és adok neki szabadságot, persze ez így úgysem jön le. Amúgy meg nem ismered, úgyhogy tökmindegy, ő nem csinálná ezt.
2011. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sztem a lányok kevésbé hajlamosak arra,hogy más pasikat is megnézzenek,ha járnak valakivel.bármennyire is nehéz,adj szabadságot a pasidnak,ne agyalj ezen,mert akkor a te "szabadidődet" rontod el.

17/L

2011. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!