Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van párom, de megtetszett valaki. Teljesen bizonytalan vagyok!

Figyelt kérdés
Szóval,január 12-én volt másfél éve h a párommal együtt vagyunk!Eddig minden jól alakult de közben nekem megtetszett egy másik fiú az iskolából s úgy érzem ha próbálkoznék nála elég nagy eséllyel indulnék!De az az igazság h nem tudom h szeretem e a páromat!Mikor velem van tök jó minden de mikor nem akkor nem is hiányzik nem is gondolok rá olyan sokat mint az elején!!Szerintem ráuntam másfél év alatt nem volt olyan nap h nem találkoztunk volna mindig együtt vagyunk!A családom is befogadta teljesen úgy foglalkoznak vele szüleim is mint a saját gyerekükkel!(amúgy neki meghalt az édesanyja!!!)Félek hogyha szakítanák vele és utána esetleg megbánnám ő biztos nem jönne vissza hozzám!!Vagy mit tegyek SEGÍTSETEK!!!Őt felejtsem el vagy a másikat???
2009. febr. 8. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztosból biztos nem mennék bizonytalanba. Ha a sráccal minden rendben van amúgy, akkor nem hiszem hogy helyrehozhatatlan lenne ez a kapcsolat. Találkozzatok kicsit ritkábban, csináljatok izgibb programokat, aztán majd meglátod hogy alakul, de ne hagyd ott addig, amíg nem vagy biztos magadban! :)
2009. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Csak azért akarod megtartani, mert félsz, hogy megbánod, hogy a másik karjaiba menekültél ebből a kapcsolatból? Szerencsétlen párod sajnálom...Csak szánalomból akarsz vele lenni, vagy mert magad félted, hogy pofára esel a másik sráccal? Érdekes felfogás...

Akit szeretsz igazán, arra sosem unsz rá. Nekem ez a véleményem.

Szerintem mondd meg az igazat a párodnak, hogy nem szereted és másra vágysz, mert unalmasnak tartod a kapcsolatotokat. Bizonyára nagyon fog neki fájni, de jobb, mintha hazugságban, megszokásból lennél vele, vagy mert neked így kényelmes. Te meg menj az utadra, keresd a kalandjaid, ha az tesz boldoggá.

Ha őszinte érzelmeid lennének a párod iránt, egy percig nem lennél bizonytalan.

Köszönöm a lepontozásokat!

2009. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Okoskodsz de te nem érted!!!Kíváncsi lennék ha te lennél ebben a helyzetben mit tennél?Köszönöm az első válaszolónak!!
2009. febr. 8. 15:25
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Én sosem kerülök ilyen helyzetbe, mivel ha párom van, nem futok másik fiú után. Ha érezném, hogy másra van szükségem, akkor elmondanám őszintén a páromnak és a másikkal jönnék össze. Nem kísérletezgetnék titokban, hátha bejön a másik, ha meg nem, akkor meg még mindig ott a régi, ha nincs ló, jó a szamár is elven. Na ez gusztustalan dolog. De hát nem mindenki egyforma...
2009. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek írsz,gondolom ez az oldal azért van h segítsünk egymásnak nem azért h bunkók legyünk vele!Na nem vagyok rád kíváncsi!Meg te durrogsz nekem pedig én lehet hogy egy kicsit tapasztaltabb vagyok és idősebb!
2009. febr. 8. 15:35
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

2. válaszolónak. Szerintem abban nincs semmi igazság hogyha szereted sosem unod meg. Abban igazad van hogy a srácot ha szereted nem tudod megunni, de maga a kapcsolat eltud laposodni amitől egy idő után unalmassá válik az egész. Mindenkinek kell egy kis egyedüllét egy kis magán hogy a saját magánügyeit tudja rendezgetni illetve néha néha tudjon tartani egy csajos napot az ember vagy egy haveros napot.

A kérdezőnek: javaslom hogy felejtsd el azt a másik srácot. Én is voltam ugyanebben a cipőben mint te, nekem is tetszett egy másik srác, de nem fantáziálgattam róla egyszerűen csak furdalt a kiváncsiság hogy milyen lehet vele, de nem tettem semmit mert mondtam a barátomnak hogy kezd unalmassá válni a kapcsolat és tegyünk vmit az ügy érdekében. Szervezett nekem egy jó pár olyan hétvégét amit együtt töltöttünk és nem csak otthon DVD-ztünk hanem elmentünk szórakozni, vidámparkba, állatkertbe ahol rengeteget nevettünk és közelebb kerültünk egymáshoz. Javaslom hogy ti is szervezzetek olyan progikat amiben még együtt nem volt részetek. Meglátod, hamar elfelejted azt a másik srácot :)

Jah és ne egy évben 1x szervezzetek progikat hanem mondjuk leht minden második hétvégén.

2009. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tudom minek írsz,gondolom ez az oldal azért van h segítsünk egymásnak nem azért h bunkók legyünk vele!Na nem vagyok rád kíváncsi!Meg te durrogsz nekem pedig én lehet hogy egy kicsit tapasztaltabb vagyok és idősebb!"


Nem azért írtál ide, mert választ akartál a kérdésedre??? Választ kaptál aztán meg lebunkózod a másikat? Akkor ki is a bunkó? Úgy tudtam, szólásszabadság van... Ha annyira vered a melled, hogy milyen tapasztalt és idős vagy, akkor mi szükség van kérdezgetned? Magadtól is tudhatnád a választ, nagyokos!

2009. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak köszönöm!Igen,igazad van rosszul írtam nem unom hanem ellaposodott a kapcsolatunk!
2009. febr. 8. 17:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a sráccal, és tegyetek együtt azért hogy ne legyen lapos a kapcsolat. Ez annyiból is jó, ha még se válna be az izgalmassabbá tétel, akkor legyen infója a srácnak hogy hamarosan el lesz hagyva ha nem lesz jobb fej... (nem veszekedve)

Egy új pasi semmivel sem lesz jobb, egy idő után vele is ugyanide jutsz. Ha egyéb más probléma nincs, akkor inkább tanulj meg megtartani egy pasit. Ebben az iskolás korban egyébként az a trend hogy pasi csere-bere van inkább. De a te életed, te döntésed hogy mit lépsz.

2009. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Olvasta olyat egy másik ilyen témában h azt írták hogy ez ebben az időben természetes h az ember ujjat akar kipróbálni csak nyugodtan dobja az illető a meglévőt és menjen a másikhoz!!
2009. febr. 8. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!