Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak sötétbe szeretek a barátommal találkozni? Lent.

Figyelt kérdés
Az van,hogy sötétbe szeretek a barátommal találkozni,mert úgy könnyebben a szemébe tudok nézni meg romantikusabb meg minden.. ha világos van nehezebb a szemébe néznem és olyan kényelmetlen mikor néz úgy érzem mintha valami nem lenne jó ,valami lenne rajtam meg ilyesmik.. :S :/
2011. febr. 4. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
A tudatalattidban csufnak tartod a pasit ,ezis egy megoldás ... xD
2011. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy biztos magadban, nincs túl sok önbizalmad magaddal szemben ugye? Gondolom , hogy az este egy kicsit biztonságot ad neked,mivel sötétben kevésbé látszanak a hibáid(arcodon pl ) vagy ilyesmi. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mikor a próbafülkében felpróbálsz egy ruhát és meglátod magad a tükörben. Az ottani neon fény hatására a bőrhibáid jobban látod, mint a nappali fénynél:).
2011. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a barátod olyan mint a tűzijáték. Szép. Sötétben és messziről.
2011. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya a pasi és sötétbe szebbnek képzeled el? De most sötétbe szeretsz találkozni alatt a szexet vagy a sima találkozást érted?
2011. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen "sötét-mániás" vagyok. Valahogy mintha átváltoznék, amint besötétedik. Jobb a szex, romantikusabb egy pillantás, jobban felizgulok.

Mi éjszakai baglyok vagyunk. Igazi ragadozók:)

2011. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sima találkozást. a 2. válaszoló amit írt van benne igazság,lehet h azért,mert kényelmetlenül érzem magam,olyan mintha az arcomon a bőrhibákat nézné..nem vagyok tele pattanásokkal meg ilyesmi de azért van egy-kettő és kellemetlen világosba..:S
2011. febr. 4. 14:02
 7/19 anonim ***** válasza:

2.vagyok:) Akkor tudtam én, magamból indultam ki:D:D

Én is ilyen vagyok, meg amúgy is jobban szeretem az éjszakát ,mint a nappalt.Valahogy szebb úgy az egész város, táj minden.

2011. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen ez így van:)

De valamit tehetnék ezellen,hogy ne legyen kényelmetlen világosba sem találkozni?:/

2011. febr. 4. 14:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolom azért van, mert nem sokszor találkoztatok még, azaz biztosan nem vagytok együtt több éve. Még nem szoktátok meg egymást. + Valószínűleg nem tartod magadat elég szépnek, kevés az önbizalmad... Stb
2011. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
van önbizalmam,meg nem is tartom magam csúnyának csak ha az arcomon van egy-két bőrhiba úgyérzem mintha azt nézné közben tudom h nem de olyan furcsa és rossz érzés..:S mit tehetnék?
2011. febr. 4. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!