Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha nem minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem minden nap szeretnék találkozni a barátommal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem,de ha van rá alkalom akkor nem minden nap szeretnék vele találkozni..egyrészt azért is hogy ne unjon meg bár így is sokat találkozunk.Ez hogy nem szeretnék szinte naponta találkozni ez ugye nem jelenti azt hogy már nem szeretem annyira?:S tudalatt(vagy hogy )értem mert hát persze tudom hogy szeretem nagyon csak hogy mégis értitek hogy mire gondolok.

17L


2011. júl. 6. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

nem nem értem :D és kétlem h ettől ne szeretnéd


am nem attól fogod megunni sztem h minden nap találkoztok


19F

2011. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, el kell fogadnia.
2011. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyáltalán nem baj sőt.

Én is sokat találkozok a barátnőmmel és kezd kicsit unalmas lenni az egész. Meg az is hogy msn-en is minden nap beszélek vele. Szerintem nagyon jó hogy nem akarsz vele minden nap találkozni hagyd élni ;)

18/F

2011. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

csak a barátomat se szeretném megbántani és nehogy azt higgye hogy nem is szeretem vagy ilyesmi.:/

2011. júl. 6. 23:30
 5/9 A kérdező kommentje:

23:26-os

ti mennyi ideje vagytok együtt?:D

2011. júl. 6. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Nekem is szükségem volt (anno, amikor még volt kapcsolatom) pár nap "egyedüllétre". :)
2011. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei. Én pl minél többet szeretek együtt lenni a párommal.

Egy kicsit szeretnél magaddal is foglalkozni, ez természetes, de ettő még ugyanúgy szereted.

2011. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek:)
2011. júl. 7. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

23:26-os vagyok :D


mi most pénteken leszünk 2 hónaposak

2011. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!