Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig vár egy nő arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig vár egy nő arra a férfire akinek elmondta, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint, mire vár?? Arra, hogy a pasi is azt mondja h szeretlek???


Általában ezt akkor mondja ki egy nő, vagy a pasi, ha már együtt vannak egy párocskát alkotnak egy ideje....

2011. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, arra, hogy a pasi lépjen..
2011. febr. 4. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
addig míg érez vmi bátorítást a pasi felől
2011. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ameddig szereti
2011. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindig. ha nem is vallja be magának.
2011. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na jó, ez attól függ...

mármint a pasi viselkedésétől.

ha miközben megaláz és eltaszít, bánt és kegyetlenkedik,

de közben odavet azért egy két morzsaszemet is néha, vagy netán valami csodálatosan gyönyörűt, ami ugyan nem válik valóra, de egy virtuális alternatív lehetőségként gyökeret ver a lelkedben...

na ekkor is túl lehet rajta lenni.

már ha évek óta hintáztat, akkor is.

csupán rá kell döbbenned arra, hogy Ő nem egyéb, mint egy délibáb.


ez persze csupán e történet horror verziója. vannak nagyon szép, romantikus történetek is. ahol van értelme várni. ilyenkor, az idő nem számít. addig vársz, amíg kell. mert a szerelem mindent legyőz...

2011. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a baj csak az, hogy az ember általában nem látja tisztán azt, hogy épp melyik történetben is van benne...
2011. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 áky33 válasza:
sztem egy lány igen sokáig tud várni arra a fiúra akire ezt mondta nekem a mostani barátnőm tavaly vallota be hogy szeret akkor nem őt választottam hanem összejöttem egy másik csajjal akivel együtt voltam kb 9 hónapig utána rájöttem hogy azt a lányt szeretem aki azt mondta hogy szeret engem erre szakítottam a barátnőmmel. De a lánynak már pasija volt méghozzá elég komoly kapcs. és mégis sikerült "elcsábítanom" most együtt vagyunk 3 hónapja és boldogabb vagyok mint valaha :D tehát ha úgy nézzük elmúlt egy év úgy hogy nem küldtem felé semmi erre utaló jelet akkor is megmondtam neki hogy legyünk csak barátok és mégis szeretett végig :)
2011. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!