Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen, hogy egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen, hogy egy fiú azt mondja, már nem szerelmes, kiszeretett belőle, szakítás lett belőle, és egy idő múlva az érzései megváltoztak, és újra szerelmes lett? (amikor a fiú szeretett ki a lányból)

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 22:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az esett nagyon rosszul, hogy msn-en szakított, előtte 1 héttel találkoztunk rendesen, akkor is mondta már, hogy nem érzi azt amit régen, de mind azért van mert ritkán tudunk találkozni. :S De ez is olyan elszomorító, hogy valaki csak a körülmények miatt szeret ki a másikból. Más oka nem volt:S
2011. febr. 5. 10:28
 12/16 anonim ***** válasza:

22:47-es vagyok

először engem is msn-en dobott, aztán rá 2 napra találkoztunk, de mint már csak barátok és akkor mondta a szemembe, h legyen vége, mert nem szeret. hát én kb beleörültem. aztán ilyen 3-4 hét múlva elkezdtünk beszélgetni msnen és meghívott a bulijába, és ott jöttünk újra össze.

második szakítás annyi volt, h levette facebookról, h kapcsolatba van velem. és elvileg engem folyton megcsalt. találkoztam vele, ő azt mondja, h engem soha nem csalt meg (nem tudom, h kinek higgyek azóta sem) de nagyon csúnyán veszekedtünk egymással, azóta nem beszéltünk. :(:( és hát igen még mindig reménykedek, hogy hátha oda áll elém vagy felhív vagy bármi ... volt egy kapcsolata kb 2 hétig tartott, de már vége lett annak.


remény hal meg utoljára. :)

2011. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ne búsulj, velem is volt ilyen, a körülmények miatt, csak két hónap és két másik lány után rájöttem, hogy mégis szeretem, visszamentem hozzá, és újra összejöttünk, ő szerencsére nem tudott a két másik lányról (ez igazából nem is számít), ez az én titkom a mai napig, de ettől még boldogok voltunk egymással. 26/F
2011. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Robi19xD ***** válasza:

Hát nekem volt konkrét ilyen esetem. A csaj iszonyat hülyén és féltékenyen viselkedett és én végén már nem éreztem iránta semmit... Szakítás lett a vége. Aztán éreztem utánna h talán nem is volt olyan jó döntés meg kelett volna beszélni. Ha nem lennék ilyen büszke akkor bizony bevalottam volna neki h hibáztam stb. De azóta boldog vok 1 másik csajszival aki jobban tetszik :D


21/F

2011. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nekem mar volt ilyen vagyis meg mindig van...
2011. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nalam helyzet ugyanez, fél év egyutt, eleinte minden ok volt, en voltam az elso igazi baratnoje, aztan elmult 1-2 honapban furan viselkedett, azt mondja nem szeret, nem akar velem lenni meg ilyenek. Van még remény?
2011. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!