Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (akivel igazából csak barátkozni akarok most, de amúgy bejön ezért érint ennyire kényesen a téma).

Vele szoktunk beszélgetni telefonon, elég jól kijövünk. De amikor a barátival van vagyunk akkor le se sz*r mostanában. Eddig odajött köszönni, beszélgettünk az elég is volt, mert a többi "barátainkkal" is akar foglalkozni. De most annyira lesz*rt. Egy hete kértem, hogyha ráér hívjon fel...nem lett belőle semmi, most találkoztunk (barátaival együtt), elvan törve a lábam, minden barátom azt kérdezgette, hogy mi történt, ő leszarta pedig látta (és nem tudja mástól sem hogy mi történt). Nem is köszönt (jó én is odamehettem volna köszönni, de azért az milyen már hogy lány létemre én megyek oda...)pedig nem egyszer lett volna rá alkalma. Le akartam ülni mert nagyon fájt a lábam, látta, előtte álltam, neki és kb. mindenkinek volt már helye. Mikor kb eltelt 10 perc, (úgy hogy közbe látta hogy mankóval rohangálok egy szék után) és utána adta át EGY MÁSIK barátnőm a helyét és utána a másik barátnőmnek hozott egy széket, hogy ne földre üljön barátnőm. A tali végén úgy terveztem (én naív, hogy arra lakik ő is és sokszor haza vitt már) hogy majd most is hazafog. Hát eszébe se jutott, de már nem is kértem meg, inkább hazabotorkáltam mankóval, sírva mert rohadtul fájt a lábam.

Most csak én reagálom túl? Mit csináljak, miért nem lehetek csak egyszerűen a barátja?


2011. febr. 5. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Okos a srác és direkt csinálja mert így érdekled. Ha foglalkozna veled akkor sokkal kevésbé érdekelődnél most az irányába és nem is siránkoznál a dolgon, meg ilyenek.

Az meg egyértelmű hogy te is bejössz neki.

2011. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!