Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Csak én reagálom túl? SOS!

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (akivel igazából csak barátkozni akarok most, de amúgy bejön ezért érint ennyire kényesen a téma).

Vele szoktunk beszélgetni telefonon, elég jól kijövünk. De amikor a barátival van vagyunk akkor le se sz*r mostanában. Eddig odajött köszönni, beszélgettünk az elég is volt, mert a többi "barátainkkal" is akar foglalkozni. De most annyira lesz*rt. Egy hete kértem, hogyha ráér hívjon fel...nem lett belőle semmi, most találkoztunk (barátaival együtt), elvan törve a lábam, minden barátom azt kérdezgette, hogy mi történt, ő leszarta pedig látta (és nem tudja mástól sem hogy mi történt). Nem is köszönt (jó én is odamehettem volna köszönni, de azért az milyen már hogy lány létemre én megyek oda...)pedig nem egyszer lett volna rá alkalma. Le akartam ülni mert nagyon fájt a lábam, látta, előtte álltam, neki és kb. mindenkinek volt már helye. Mikor kb eltelt 10 perc, (úgy hogy közbe látta hogy mankóval rohangálok egy szék után) és utána adta át EGY MÁSIK barátnőm a helyét és utána a másik barátnőmnek hozott egy széket, hogy ne földre üljön barátnőm. A tali végén úgy terveztem (én naív, hogy arra lakik ő is és sokszor haza vitt már) hogy majd most is hazafog. Hát eszébe se jutott, de már nem is kértem meg, inkább hazabotorkáltam mankóval, sírva mert rohadtul fájt a lábam.

Most csak én reagálom túl? Mit csináljak, miért nem lehetek csak egyszerűen a barátja?


Most van egy dolog amit oda kéne adnom neki (fogadásból szerezett cucc), de nem tudom ezek után hogy odaadjam-e neki vagy sz*arjam le? (Bár én nem akarok neki tartozni,de odamenni se mivel ha ő nem jön akkor most én rohangáljak utána? Legszívesebben a fejéhez vágnám a cuccot.


2011. febr. 5. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mért foglalkozol az ilyen bunkó emberekkel? szard le. hagyd ott,majd rá jön magától,ha nem akkor igy járt. vagy te szereted ezt elnézni ahogy igy bánnak veled? mert szerintem nem,de javítsd ha rosszul gondolom.
2011. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ő nem akar tőled többet teljesen véletlenül? Lehet hogy azért bunkó veled mert nem akarsz vele lenni.. (feltűnően tuskó amúgy, ezért tudok csak erre gondolni)

Amúgy meg én biztos hogy le se sz@rnám ezek után, barátkozzon mással és sz*passon mást. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, nézd levegőnek, tegyél úgy mintha a világon se lenne...és lehet egy napon ő megy oda megkérdezni hogy mi a bajod!


20/L

2011. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fel szokott hívni nagyon néha hogy mi van velem, de mostanában eléggé leszar. Szerintem az is benne van, hogy nem akar most kapcsolatot (erről beszéltünk sokat) és ezért próbál távolságot tartani. De baráti szinten miért nem lehet? Amúgy azért foglalkozok vele mert belezúgtam, amúgy úgy beolvasnék neki .... Hát jó, megpróbálok távolságot tartani, de ne tudom meddig bírom :S A legnagyobb baj az hogy oda kéne adnom neki vmit, és nem akarok nki tartozni, mert én nem akarok ekkora f*sz lenni!!! Oda menjek odaadni neki vagy adjam oda a tesójának hogy majd ő adja neki?
2011. febr. 5. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a tesójának add oda, kerüld vele a beszélgetést...mondom mintha nem is létezne.

És ne haragudj, lehet ez most kicsit durva lesz, de szerintem elkéne felejtened őt. Mert ha kicsit is megfogtad volna a személyiségeddel lesz@rná hogy nem akar most kapcsolatot, akkor is meg akarna téged szerezni!

Felejtsd el ezt a tahó állatot, nem illetek össze. Próbálj koncentrálni inkább egy másik fiúra, egy újra akit még nem ismersz, gondolj bele hogy százszor szerelmesebb lehetsz még, pláne egy olyan fiúba aki viszonozza is majd! Én is voltam viszonzatlanul szerelmes, és tudom mennyire elkeserítő és kilátástalan, de sikerült elfelejtenem és továbblépnem...mikor már nem vártam akkor találkoztam a mostani párommal:) 2 éve vagyunk együtt, azóta már eljegyzett, igaz esküvőt 3 év múlva szeretnénk.

Szóval fel a fejjel, lépj tovább és sz@rd le mert ez a fiú téged meg se érdemel!

2011. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De irigyellek:)))
2011. febr. 5. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne irigyelj, hidd el neked is fog jönni egy ilyen hapsi, csak észre kell venned és elküldeni a francba az ilyen senkiházi alakokat mint a haverod..minek pazarolod az időd egy ilyenre?Meg se érdemli..:)

Olyan fiút érdemelsz aki törődik veled, kedveskedik neked, nem leszar mikor társaságba vagytok hanem épp hogy rajtad próbál lógni finoman..apró dolgok de ezek mutatják igazán hogy valaki mennyire szerethet téged.

Szorítok neked hogy el tudd felejteni ezt a mocskot!!!=)

2011. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És ha próbál közeledni akkor mit csináljak? Nem mindig ilyen, van hogy nagyon jófej... Egyszer volt ilyen összetűzésünk, hogy felhívtam 6kor és nem hívott vissza, csak 11kor. Akkor már nem vettem fel, írt és nem válaszoltam. (Volt már sokszor hogy éjfélekig dumáltunk, de elegem volt hogy nem hív vissza) Másnap találkoztunk. Ő jött oda és kérdzte meg hogy: megkaptad az smsem? -Mondom igen, És aludtál már? -Mondom 11-kor, szerinted?

. És elfordultam, elmentem tőle. Egy órával később leült velem szembe és bocsánatot kért, és még aznap este 6kor felhívott. Szóval csak el kell néha kapni hogy rájöjjön a dolgokra. De azzal hogy kerülöm, nem valószínű hogy le fog neki esni, hogy "rosszat csinált". Meg egy idő után úgyis "hiányzok majd neki", de mit csináljak ha közeledni próbál?

2011. febr. 5. 14:07
 8/13 anonim ***** válasza:
De ahogy írtad is, kerül ő is téged nem? Levegőnek néz és nem foglalkozik veled..akkor te miért tennél máshogy? Ha oda megy hozzád jópofizni szerintem legyél vele abszolút bunkó és tárgyilagos, és ha odáig juttok hogy megkérdezi miért vagy vele ilyen, mondd el nyugodtan hogy te is átnézel rajtam én miért ne tehetném? Rövidre kell zárni ezt a dolgot, hogy érezze a mondataidból a kimértséget. Hátha rájön, hogy nem olyan lány vagy akivel kénye kedve szerint játszadozhat. Ne hagyd magad, tényleg ne jópofizz vele mert ezzel csak azt erősíted benne hogy nyugodtan használhat lábtörlőnek, te úgysem szólsz érte mert szereted..hát nem! Állj a sarkadra és juttasd el az agyáig, hogy nem vagy egy játékbaba...
2011. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztamnk válasza:

És amellett egyik haverjának se jutott eszébe a társaságból, hogy hazavigyen vagy hazakisérjen, ha látták hogy mankóval jársz és ne kelljen egy lábon hazaugrálnod ?!

És még ezek után is te mennél a srác után, mankóval meg törött lábbal ?

2011. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De eszébe jutott sok mindenkinek (másnap)!!! Amúgy meg ha odamentem volna és kikunyeráltam volna akkor elvitt volna az a fiú is(de amúgy leszart, nem is érdekelte mi bajom), de aznap már annyira annyira elegem lett mindenből, hogy elmentem úgy hogy nem nagyon tudtak róla.
2011. febr. 9. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!