Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami nincs rendjén velem,...

Valami nincs rendjén velem, túl reagálom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy számtalan ilyen kérdés volt már... ,de valami bajom van vagy nem tudom.. a probléma az lenne hogy, amikor oda állok a tükör elé néha (nem beképzeltségből félre ne értsétek) helyesnek látom magamat.. és másnap meg bebeszélem magamnak vagy rondának látom magam...

mellesleg fiú vagyok, nem értem magam.. megyek az utcán és azt látom hogy a lányok megnéznek rám néznek aztán ilyen zavart pillantással elkapják a szemüket, eltűrik a hajukat... lehet hogy pszichológushoz kéne járnom? a körülöttem lévők, haverok mondják nem értik hogy nem lehet barátnőm nincs velem semmi baj.. de én valamiért nem tudok nekik hinni... lehet hogy sok ilyen volt már.. de valahova muszáj volt ezt leírnom. Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 25. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19
2010. febr. 25. 18:03
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy elég lenne egy beszélgetés egy nagyon jó baráttal vagy egy alapos önelemzés: ha tisztába jössz VALÓS problémáiddal, és dolgozol megoldásukon, megjön az önbizalmad is és menni fog a kapcsolatteremtés a másik nemmel is! Nekem úgy tűnik, önbizalomhiányban szenvedsz, de nem a külsőd miatt!
2010. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is önbizalomhiányod van és túl sokat foglalkozol mások véleményével, mit számít az, hogy egy akármilyen csaj rádnéz és elkapja a tekintetét. Egyetértek az előttem válaszolóval, egy alapos önvizsgálat kellene neked és kiderülne, hogy mi is a problémád önmagaddal.
2010. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!