Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, de már az eleje nagyon bonyolult. Kölcsönös vonzalom, régi kapcsolat, külföld, kész káosz. Mit tegyek szerintetek? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal néhány napja. Második randin elmondta, hogy évek óta a barátjával él de ki szeretne lépni, csak nem mer, meg nem is érti, hogy akar-e. A vonzalom kölcsönös mindkettőnk oldaláról, kár lenne veszni hagyni, azt hiszem beleszerettem, legalábbis jó pár éve nem éreztem így senki iránt és a lány részéről is vannak jelei a viszonzásnak. A dolgot nehezíti, hogy külföldön élek, bár néhány hónap és költözök haza. Az ominózus randin elhívtam magammal, jöjjön velem most azonnal - azt mondta, hogy ez lenne amit most a legszívesebben tenne - de aztán mégsem merte/mertük, munka, kötelezettségek, stb... szóval el lett rontva..

Azzal váltunk el, hogy nem keresem, hogy ne befolyásoljam, tehát hülye módon átadtam az irányítást. Közben én meg megőrülök nélküle, annyira hiányzik. Mit javasoltok?

1. Hívjam fel mégis, vagy írjam le neki az érzéseim és hívjam ki magamhoz pár napra, esetleg valami ürüggyel menjek haza én? Melyik jobb (kevésbé rossz)? Telefon vagy levél?

2. Ne erőltessem és maradjak csendben? Várjak, hogy tisztázza a kapcsolatát - nem tudhatom, mit szeretne igazából, sajnos még nem derült ki teljesen - és ha jelentek neki én is valamit, majd keres ő magától? Vagy ezt várhatom?

Minél több ötletet várnék, amiket előre is köszi!


2010. júl. 8. 17:41
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem megkéne rendesen beszélnetek ezt a dolgot hogy mit is szeretne.Mert örökké nem várhatsz rá.Ha téged akar akkor szerintem lépjen ki a kapcsolatából ha meg nem akkor ne álltasson téged!Addig lépjen ki amíg lehet mert egyre nehezebb lesz és ha húzza az iőt az csak rossz.
2010. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!