Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mondja el, hogy töröljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondja el, hogy töröljem?

Figyelt kérdés
Szóval, röviden tömören: néhány éve megismertem a férjem, akiről csak annyit, hogy a kis városkánk egyébként legnépszerübb és legmutatósabb darabja.Hideg is rázott tőle,már a híre riasztott.Hogy,hogynem barátok lettünk,megmutatta nekem ki ő,ami nem az izom és szép mosoly. Mindent megtudtam róla,elfogadtam,nem zavart,házasok vagyunk, boldogok. Ami viszont idegesít, hogy volt egy néhány alkalmas kalandja egy leányzóval,még előttem,aki rengetegszer be akart nekünk kavarni a legelején. Kacagtuk,sajnáltuk. Viszont a mai napig, az egyetlen témája, hogy mindenkinek elmonja, hogy ő lefeküdt ám vele (8éve történt) és egyre inkább folytogat, hogy ismerőseim mondják h nekik is megemlítette jaj és ők si ám hallották stbstb.Párom vállat von, hogy szegénynek milyen élete lehet, ha ezt meséli. Én sem adok a pletykákra, de így már, hogy 5 éve a férjem bolondulok meg ha a lány nevét hallom meg is, és attól hogy a leányzó egyre érdekesebb és szerelmesebb megvilágításba helyezi napról napra a sztorit, a páromhoz sem tudok néha szólni, sőt, volt hogy a csajjal álmodtam. De ha a párom látja, h bajom van, nem mondhatom el neki, mert még én is vagyok annyira racionális, hogy észleljem, mekkora barom vagyok. Valaki mondja meg nekem, hogy tudom úgy átprogramozni magam, hogy ne kapjak agyvérzést ettől az egésztől.... lassan szánalmas mániámmá fajul
2011. febr. 6. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűha, egy komoly kérdés éjfél után. Ne haragudj, de erre senki nem volt felkészülve.

Sajna tényleg csak azt tudom mondani hogy vonj vállat. A párod lefeküdt vele? Na és, kivel nem? Úgy értem tudsz a múltjáról és elfogadtad, ez gondolom azt is jelenti hogy tudod hogy ez a kishölgy csak egy volt a jelentéktelen szürke leányok sorában. ERRE próbáld tenni a hangsúlyt. A férjednek ő csak: "ja, ja megvolt ő is, asszem, mi is volt a neve?" Te viszont élete párja vagy aki mellett megállapodott végül.

Az ismerőseid meg simán szeretnek pletykálkodni, ez sem feltétlen baj. Tápláld bátran. Pl azzal hogy a férjedtől tudod, hogy micsoda fadarabként feküdt a csaj, s mennyire irtózva menekült el tőle emiatt. Most meg kezd megőrülni szegény, hisz senkinek sem kell, és ezt nem bírja feldolgozni. Nem baj ha nem igaz, csak érdekesen hangozzon.

2011. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj,de már akkor baromira féltékeny voltál a csajra,amikor elmondásod szerint kacagtad,sajnáltad.Lehet,hogy most éppen Ő kacag és sajnál Téged,ergo 1-1.Vagy ha nem is erről van szó,de Te a fejedben már összeraktál egy puzzlét,és valószínűleg senki nem fog meggyőzni Téged arról,hoyg ez csak egy téveszme.Ez esetben önbizalomtuning...
2011. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!